| Артикул товару | 0-10-299 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0369 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Тип | колесо для плиткоріза |
| Сумісність | для ht-0364; ht-0365; ht-0366; нт-0382; нт-0383 |
| Товщина колеса | 2мм |
| Діаметр колеса | 22мм |
| Діаметр внутрішнього отвору | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Ніж DynaGrip MP довжиною 165 мм з лезом шириною 18 мм з сегментами, що відламуються STANLEY 0-10-418
| Артикул товару | 0-10-418 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0525 |
| Вага | 0,139кг |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Кількість в наборі | 13од. |
| Тип | набір скальпелів |
| Комплектація | 13лез |
| Кількість лез | 13од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10362-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-221 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10592-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-018 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-11-300 |
Характеристики
1 365 грн./шт
Варіанти цін
1 365 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT10018-9 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-10-122 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2215 |
| Вага | 0,706кг |
| Об'єм | 0,002140куб.м |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Довжина правила | 1500мм |
| Ширина ребра | 14.2мм |
| Товщина полотна | 0.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10500-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-11-916 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-253 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-72998 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4830 |
| Вага | 0,824кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Об'єм | 0,001458куб.м |
| Довжина | 3000мм |
| Довжина в складеному вигляді | 160см |
| Максимальна довжина | 300см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT10999-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 16мм |
| Тип фіксації леза | висувне |
Характеристики
1 293 грн./шт
Варіанти цін
1 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-16131 |
Характеристики














