| Артикул товару | DWHT10992-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 160мм |
| Тип фіксації леза | фіксоване |
Характеристики
1 293 грн./шт
Варіанти цін
1 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0022 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,002480куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 420мл |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-398 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0045 |
| Вага | 1,350кг |
| Матеріал | поліпропілен |
| Об'єм | 0,080631куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Габаритні розміри | 520*320мм |
| Форма | кругла |
| Об'єм лотка | 45л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-72997 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-10264 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-10193 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-150 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-329_72 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0347 |
| Вага | 5,458кг |
| Об'єм | 0,020706куб.м |
| Тип | плиткоріз 3 в 1 |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 600мм |
| Діаметр колеса | 16*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PT-0608 |
| Вага | 0,333кг |
| Об'єм | 0,004140куб.м |
| Кількість насадок | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT10991-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 160мм |
| Тип фіксації леза | фіксоване |
Характеристики
1 137 грн./шт
Варіанти цін
1 137 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 5-21-291 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-631 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-10-099 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-315 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0603 |
| Вага | 0,390кг |
| Об'єм | 0,003024куб.м |
| Покриття | нікелеве |
| Кількість насадок | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-10-550 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-314 |
Характеристики














