| Артикул товару | HT-0518 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна сталь |
| Тип | сегментне |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 110мм |
| Ширина леза | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-293 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-237 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0512 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000347куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-590 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-189 |
Характеристики
| Артикул товару | 70115429036 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 135 грн.
Варіанти цін
1 135 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442018 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0650 |
| Вага | 0,554кг |
| Об'єм | 0,006988куб.м |
| Кількість насадок | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT0-10311 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0562 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000531куб.м |
| Тип | ніж електрика |
| Тип леза | з "п'ятою" |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варіанти цін
219 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Ніж FATMAX EXO RETRACTABLE KNIFE завдовжки 190 мм з висувним трапецевидним лезом STANLEY FMHT0-10288
| Артикул товару | FMHT0-10288 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-789 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-088 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0004 |
| Вага | 0,052кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-316 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0015 |
| Вага | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000748куб.м |
| Матеріал виготовлення | abs пластик |
| Габаритні розміри | 170*95*20мм |
| Діапазон вимірювання | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT10992-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 160мм |
| Тип фіксації леза | фіксоване |
Характеристики
1 293 грн./шт
Варіанти цін
1 293 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0510 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал рукоятки | метал, гума |
| Об'єм | 0,000621куб.м |
| Тип | ніж роликовий |
| Діаметр круга | 45мм |
| Тип леза | ролик |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | ø45мм |
| Фіксатор | кнопковий |
| Покриття рукоятки | гума |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














