| Артикул товару | 0-14-040 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT11726-0 |
| Ширина | 25мм |
| Тип | леза прямі |
| Комплектація | 3 штук в диспенсері. В упаковці |
| Тип леза | сегментне 25 мм |
Характеристики
258 грн./шт
Варіанти цін
258 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0014 |
| Вага | 0,180кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10367-0 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE571N |
| Вага | 2.1кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Тримач картриджів 300 - 400 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 400мл |
| Макс. швидкість подачі | 533мм/хв |
| Мін. швидкість подачі | 51мм/хв |
| Сумісність з | Картриджами м’якої упаковки ″Ковбаса″ |
| Штовхающе зусилля | 254кг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 299 грн./шт
Варіанти цін
18 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-10-788 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-409 |
Характеристики
| Артикул товару | 5-21-299 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2120 |
| Вага | 1,300кг |
| Об'єм | 0,004000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варіанти цін
1 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442105 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
18 650 грн.
Варіанти цін
18 650 грн.
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10365-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-03-850 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0340 |
| Вага | 0,235кг |
| Об'єм | 0,000972куб.м |
| Тип | щипці для різання плитки |
| Довжина | 210мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 5-21-508 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0040 |
| Вага | 0,850кг |
| Матеріал рукоятки | оцинкована сталь |
| Об'єм | 0,040570куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Об'єм лотка | 20л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0598 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Твердость за шкалою Роквелла | 56HRC |
| Довжина в складеному вигляді | 130мм |
| Матеріал леза | 3Cr13 |
| Загальна довжина | 215мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | liner lock |
| Товщина рукоятки | 14мм |
| Довжина леза ножа | 93мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
329 грн./шт
Варіанти цін
329 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-28-217 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0518 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000025куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна сталь |
| Тип | сегментне |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 110мм |
| Ширина леза | 18мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EB-15 |
| Вага | 0.03кг |
| Комплектація | Один диск |
Характеристики














