| Артикул товару | KT-4555 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000634куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4235 |
| Вага | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4017 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000488куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 50мм |
| Довжина валика | 180мм |
| З'єднання | різьбове |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1250 |
| Вага | 0,038кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000155куб.м |
| Ширина | 10мм |
| Довжина | 44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1276 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Довжина | 50мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0564 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Матеріал виготовлення | sk2н |
| Ширина | 9мм |
| Тип | сегментне |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Ширина леза | 9мм |
| Кількість сегментів | 12шт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4565 |
| Вага | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000980куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2630 |
| Вага | 0,252кг |
| Об'єм | 0,000660куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2602 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0514 |
| Вага | 0,060кг |
| Матеріал рукоятки | abs пластик |
| Об'єм | 0,000366куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4330 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000181куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4460 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 18мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1238 |
| Вага | 0,024кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Ширина | 38мм |
| Довжина | 44мм |
| Товщина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1336 |
| Вага | 0,028кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000078куб.м |
| Ширина | 38мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1,5” |
| Товщина | 10мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Розмір пензля | 1,5” |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2604 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2625 |
| Вага | 0,212кг |
| Об'єм | 0,000550куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1036 |
| Вага | 0,033кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000108куб.м |
| Ширина | 38мм |
| Довжина | 40мм |
| Товщина | 14мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4530 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000186куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4155 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0513 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000195куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 9мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
65 грн./шт
Варіанти цін
65 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення














