| Артикул товару | MT-2425 |
| Вага | 1,700кг |
| Об'єм | 0,005640куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 95мм |
| Висота | 20мм |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 1мм |
| Довжина | 2500мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 250см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
759 грн./шт
Варіанти цін
759 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4360 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000692куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4260 |
| Вага | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000617куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0560 |
| Вага | 0,140кг |
| Матеріал рукоятки | сталь з накладками з дерева |
| Об'єм | 0,000434куб.м |
| Тип | ніж електрика |
| Загальна довжина | 190мм |
| Тип замка | liner lock |
| Матеріал леза ножа | високоякісна інструментальна сталь |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
145 грн./шт
Варіанти цін
145 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4207 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина валика | 70мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
9 грн./шт
Варіанти цін
9 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0024 |
| Вага | 0,260кг |
| Об'єм | 0,008190куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Ширина | 310мм |
| Довжина | 340мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1436 |
| Вага | 0,042кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000132куб.м |
| Ширина | 38мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1,5" |
| Товщина | 14мм |
| Довжина ворсу | 57мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4010 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 35мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4507 |
| Вага | 0,022кг |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4355 |
| Вага | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000596куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1820 |
| Вага | 0,190кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,001500куб.м |
| Ширина | 150мм |
| Тип | прямокутна, малярська |
| Товщина | 50мм |
| Довжина ворсу | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4465 |
| Вага | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000999куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 18мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1025 |
| Вага | 0,025кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 38мм |
| Товщина | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4007 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 35мм |
| Довжина валика | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4160 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000684куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 18мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4310 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1063 |
| Вага | 0,063кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000286куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Довжина | 46мм |
| Товщина | 16,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2610 |
| Вага | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000193куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4535 |
| Вага | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000284куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4435 |
| Вага | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














