| Артикул товару | KT-1325 |
| Вага | 0,020кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1” |
| Товщина | 10мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2635 |
| Вага | 0,310кг |
| Об'єм | 0,000905куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4910 |
| Вага | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000648куб.м |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Довжина вісі | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1225 |
| Вага | 0,021кг |
| Матеріал | натураний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 42мм |
| Товщина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2100 |
| Вага | 0,084кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варіанти цін
35 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4430 |
| Вага | 0,027кг |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4905 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000324куб.м |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Довжина вісі | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1817 |
| Вага | 0,077кг |
| Матеріал | натуральний |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000660куб.м |
| Ширина | 100мм |
| Тип | прямокутна, малярська |
| Товщина | 30мм |
| Довжина ворсу | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4135 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000375куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2605 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1819 |
| Вага | 0,127кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,001132куб.м |
| Ширина | 140мм |
| Тип | прямокутна, малярська |
| Товщина | 40мм |
| Довжина ворсу | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 87015424024 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
990 грн./шт
Варіанти цін
990 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4255 |
| Вага | 0,059кг |
| Об'єм | 0,000892куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2325 |
| Вага | 1,700кг |
| Об'єм | 0,005640куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 98мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | будівельне правило |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 250см |
| Товщина ребер жорсткості | 1,1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
725 грн./шт
Варіанти цін
725 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4230 |
| Вага | 0,023кг |
| Об'єм | 0,000158куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4265 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000843куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4018 |
| Вага | 0,021кг |
| Об'єм | 0,000663куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 50мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-0025 |
| Вага | 0,067кг |
| Об'єм | 0,000272куб.м |
| Робоча температура | до 100°с |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
29 грн./шт
Варіанти цін
29 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-1350 |
| Вага | 0,034кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2” |
| Товщина | 12мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4630 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














