| Артикул товару | KT-4820 |
| Вага | 0,426кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Об'єм | 0,001013куб.м |
| Довжина | 2000мм |
| Довжина в складеному вигляді | 110мм |
| Максимальна довжина | 2000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
Варіанти цін
110 грн. /шт
129 грн.
-15%
Економія 19 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | KT-4660 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000695куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4920 |
| Вага | 0,174кг |
| Об'єм | 0,001575куб.м |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр вісі | 8мм |
| Довжина вісі | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1290 |
| Вага | 0,072кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000203куб.м |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 52мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1376 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 3” |
| Товщина | 13мм |
| Довжина ворсу | 44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-7240 |
| Вага | 0,317кг |
| Об'єм | 0,001061куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 72мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4701 |
| Вага | 0,400кг |
| Об'єм | 0,006144куб.м |
| Тип | голчастий |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр зовнішній | 80мм |
| Довжина голки | 15мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
135 грн./шт
Варіанти цін
135 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4005 |
| Вага | 0,008кг |
| Об'єм | 0,000076куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 50мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 35мм |
| Довжина валика | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0022 |
| Вага | 0,180кг |
| Об'єм | 0,005801куб.м |
| Матеріал виготовлення | пластик |
| Ширина | 250мм |
| Довжина | 320мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2200 |
| Вага | 0,144кг |
| Об'єм | 0,000533куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2150 |
| Вага | 0,128кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
37 грн./шт
Варіанти цін
37 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4365 |
| Вага | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000933куб.м |
| Тип | преиміум |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4410 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1818 |
| Вага | 0,113кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000792куб.м |
| Ширина | 120мм |
| Тип | прямокутна, малярська |
| Товщина | 30мм |
| Довжина ворсу | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4407 |
| Вага | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 70мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0018 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,003500куб.м |
| Тип | притискний |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1090 |
| Вага | 0,100кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000403куб.м |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 50мм |
| Товщина | 17,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4515 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000242куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1425 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Ширина | 25мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 1” |
| Товщина | 13мм |
| Довжина ворсу | 54мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2450 |
| Вага | 0,234кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 450мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














