| Артикул товару | KT-2358 |
| Вага | 0,244кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4953 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001848куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Основа | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1102 |
| Вага | 0,108кг |
| Матеріал | натуральний свинний ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000345куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 52мм |
| Товщина | 18,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2640 |
| Вага | 0,302кг |
| Об'єм | 0,000880куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 400мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варіанти цін
179 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0506 |
| Вага | 0,092кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000420куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | лезо відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0027 |
| Вага | 0,328кг |
| Об'єм | 0,003830куб.м |
| Матеріал виготовлення | посилений пластик |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 280-310мл |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DM-7220 |
| Вага | 0,173кг |
| Об'єм | 0,000785куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 72мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4415 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2020 |
| Вага | 1,312кг |
| Об'єм | 0,004000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2000мм |
| Товщина ребер жорсткості | 1,0мм |
| Ширина ребра | 10мм |
| Товщина ребра | 1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
799 грн./шт
Варіанти цін
799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2420 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,004519куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 95мм |
| Висота | 20мм |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 1мм |
| Довжина | 2000мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 200см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
615 грн./шт
Варіанти цін
615 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DM-3020 |
| Вага | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 30мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4815 |
| Вага | 0,334кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Об'єм | 0,000783куб.м |
| Довжина | 1500мм |
| Довжина в складеному вигляді | 850мм |
| Максимальна довжина | 1500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1302 |
| Вага | 0,075кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000317куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Довжина | 55мм |
| Товщина | 10,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2250 |
| Вага | 0,170кг |
| Об'єм | 0,000513куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4335 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000254куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1363 |
| Вага | 0,040кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000200куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2,5” |
| Товщина | 12мм |
| Довжина ворсу | 38мм |
| Розмір пензля | 2,5” |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4130 |
| Вага | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4820 |
| Вага | 0,426кг |
| Матеріал | метал, пластик |
| Об'єм | 0,001013куб.м |
| Довжина | 2000мм |
| Довжина в складеному вигляді | 110мм |
| Максимальна довжина | 2000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
101 грн. /шт
119 грн.
-15%
Економія 18 грн.
Варіанти цін
101 грн. /шт
119 грн.
-15%
Економія 18 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | KT-4660 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000695куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4920 |
| Вага | 0,174кг |
| Об'єм | 0,001575куб.м |
| Довжина | 180мм |
| Діаметр вісі | 8мм |
| Довжина вісі | 180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














