| Артикул товару | HT-0013 |
| Вага | 0,120кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 71419031052 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0011 |
| Вага | 0,085кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0522 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000163куб.м |
| Тип | масляний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-411 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0012 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT10432-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-206 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0016 |
| Вага | 0,400кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2225 |
| Вага | 1,550кг |
| Об'єм | 0,005149куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 0.8мм |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2500мм |
| Ширина ребра | 14.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0025 |
| Вага | 0,581кг |
| Об'єм | 0,002330куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, алюміній |
| Тип | з тубою |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 300мл |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0015 |
| Вага | 0,280кг |
| Матеріал | град |
| Ширина | мм |
| Довжина | мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
100 грн./шт
Варіанти цін
100 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10369-0 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0700 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000270куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліетилен |
| Ширина | 4м |
| Тип | захисна плівка |
| Довжина | 5м |
| Товщина | 7мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10424-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-242 |
Характеристики














