| Артикул товару | KT-1816 |
| Вага | 0,007кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000561куб.м |
| Ширина | 70мм |
| Тип | прямокутна, малярська |
| Товщина | 30мм |
| Довжина ворсу | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2350 |
| Вага | 0,246кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0006 |
| Вага | 0,268кг |
| Об'єм | 0,003306куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Розмір затирачки | 280x130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2256 |
| Вага | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000666куб.м |
| Розмір зубців | 6x6мм |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4703 |
| Вага | 0,536кг |
| Об'єм | 0,010564куб.м |
| Тип | голчастий |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр зовнішній | 120мм |
| Довжина валика | 200мм |
| Довжина голки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
155 грн./шт
Варіанти цін
155 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0331 |
| Вага | 0,276кг |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2650 |
| Вага | 0,364кг |
| Об'єм | 0,001100куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2675 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000482куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Ширина шпателя | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2300 |
| Вага | 0,182кг |
| Об'єм | 0,000840куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1263 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000185куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Довжина | 46мм |
| Товщина | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0354 |
| Вага | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000165куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Товщина хрестика | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
16 грн. /шт
19 грн.
-16%
Економія 3 грн.
Варіанти цін
16 грн. /шт
19 грн.
-16%
Економія 3 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | KT-4635 |
| Вага | 0,034кг |
| Об'єм | 0,000256куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 30мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-5003 |
| Вага | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Тип | олівець столярний |
| Довжина | 180мм |
| Кількість | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1450 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000173куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2” |
| Товщина | 16мм |
| Довжина ворсу | 64мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-2540 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000362куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 25мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4510 |
| Вага | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000181куб.м |
| Тип | мультиколор |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2415 |
| Вага | 0,852кг |
| Об'єм | 0,002850куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 95мм |
| Висота | 20мм |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Довжина правила | 150см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
469 грн./шт
Варіанти цін
469 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | MT-2320 |
| Вага | 1,400кг |
| Об'єм | 0,004519куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Ширина | 98мм |
| Висота | 17мм |
| Тип | будівельне правило |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 200см |
| Товщина ребер жорсткості | 1,1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
579 грн./шт
Варіанти цін
579 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0016 |
| Вага | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000600куб.м |
| Тип | притискний |
| Довжина | 50мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 40мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4210 |
| Вага | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000157куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
9 грн. /шт
11 грн.
-18%
Економія 2 грн.
Варіанти цін
9 грн. /шт
11 грн.
-18%
Економія 2 грн.
В кошик
Купити в 1 клік














