| Артикул товару | HT-0507 |
| Вага | 0,115кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4906 |
| Вага | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000380куб.м |
| Довжина | 60мм |
| Діаметр вісі | 6мм |
| Довжина вісі | 60мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2208 |
| Вага | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000517куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4702 |
| Вага | 0,850кг |
| Об'єм | 0,004500куб.м |
| Тип | голчастий |
| Довжина | 400мм |
| Діаметр зовнішній | 80мм |
| Довжина голки | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4165 |
| Вага | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000917куб.м |
| Тип | гірпаінт |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 18мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0527 |
| Вага | 0,095кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Матеріал виготовлення | sk5 |
| Ширина | 18мм |
| Тип | сегментне |
| Довжина | 110мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 110мм |
| Ширина леза | 18мм |
| Кількість сегментів | 7шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2308 |
| Вага | 0,192кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Розмір зубців | 8*8мм |
| Ширина шпателя | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4704 |
| Вага | 1,215кг |
| Об'єм | 0,010811куб.м |
| Тип | голчастий |
| Довжина | 400мм |
| Діаметр зовнішній | 120мм |
| Довжина валика | 400мм |
| Довжина голки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
305 грн./шт
Варіанти цін
305 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0500 |
| Вага | 0,026кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000113куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0802 |
| Вага | 0,362кг |
| Об'єм | 0,000784куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліетилен |
| Ширина | 1100мм |
| Тип | захисна плівка, стрічка малярна |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4615 |
| Вага | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
20 грн./шт
Варіанти цін
20 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4960 |
| Вага | 0,346кг |
| Об'єм | 0,001748куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1463 |
| Вага | 0,041кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000382куб.м |
| Ширина | 63мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 2,5” |
| Товщина | 17мм |
| Довжина ворсу | 70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0331 |
| Вага | 0,276кг |
| Об'єм | 0,000608куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-1920 |
| Вага | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000201куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2350 |
| Вага | 0,246кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 350мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4655 |
| Вага | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000601куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4610 |
| Вага | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 100мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4950 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Ширина | 9мм |
| Довжина | 70мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0537 |
| Вага | 0,105кг |
| Матеріал рукоятки | abs пластик |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
165 грн./шт
Варіанти цін
165 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення














