| Артикул товару | KT-4215 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000219куб.м |
| Тип | велюр |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0383 |
| Вага | 11,000кг |
| Об'єм | 0,038355куб.м |
| Тип | плиткоріз монорельсовий на підшипниках |
| Діаметр посадкового отвору | 10,6мм |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 750мм |
| Транспортир | 0-60° |
| Довжина лінійки | 250мм |
| Товщина колеса | 2мм |
| Діаметр колеса | 22*2мм |
| Розмір платформи | 980х210мм |
| Максимальна товщина плитки | 12мм |
| Діаметр посадки | 10,6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 599 грн./шт
Варіанти цін
2 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | VT-3399 |
| Вага | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000368куб.м |
| Тип | відкривачка |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0382 |
| Вага | 8,500кг |
| Об'єм | 0,028710куб.м |
| Тип | плиткоріз монорельсовий на підшипниках |
| Діаметр посадкового отвору | 10,6мм |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 600мм |
| Товщина колеса | 2мм |
| Діаметр колеса | 22*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 12мм |
| Довжина плиткорізу | 600мм |
| Діаметр посадки | 10,6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 299 грн./шт
Варіанти цін
2 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0526 |
| Вага | 0,154кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000621куб.м |
| Тип | ніж канцелярський |
| Тип леза | сегментне |
| Матеріал корпусу | прогумований пластик з металевою напрямною |
| Ширина леза | 25мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
85 грн./шт
Варіанти цін
85 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0356 |
| Вага | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Товщина хрестика | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2230 |
| Вага | 1,850кг |
| Об'єм | 0,006173куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило трапецієподібне |
| Товщина профілю | 0,8мм |
| Довжина | 3000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 3000мм |
| Ширина ребра | 14.2мм |
| Товщина полотна | 0.8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0519 |
| Вага | 0,050кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна сталь |
| Тип | трапецієподібне |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 60мм |
| Ширина леза | 19мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
20 грн./шт
Варіанти цін
20 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4665 |
| Вага | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000959куб.м |
| Тип | елітаколор |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр внутрішній | 8мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0528 |
| Вага | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000033куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Ширина | 18мм |
| Тип | сегментне |
| Довжина | 110мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 110мм |
| Ширина леза | 18мм |
| Кількість сегментів | 14шт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1050 |
| Вага | 0,043кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000246куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Довжина | 44мм |
| Товщина | 15мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4952 |
| Вага | 0,150кг |
| Об'єм | 0,001848куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Основа | 1,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1004 |
| Вага | 0,174кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,001040куб.м |
| Ширина | 25; 36; 63; 102мм |
| Кількість | 4од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варіанти цін
119 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0592 |
| Вага | 0,192кг |
| Матеріал рукоятки | сталь + алюмінієві анодовані накладки з пластиковими вставками |
| Об'єм | 0,001078куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Довжина в складеному вигляді | 126мм |
| Матеріал леза | сталь 3Cr13 |
| Загальна довжина | 206мм |
| Інструменти | ніж,<br>4 біти: sl - 3, 4 мм <br>phillips ph1, ph2,<br> hex h3, h4 <br>torx «зірочки» t10, t20 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | liner lock |
| Товщина рукоятки | 34мм |
| Довжина леза ножа | 80мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2080 |
| Вага | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000218куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Ширина шпателя | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2206 |
| Вага | 0,148кг |
| Об'єм | 0,000520куб.м |
| Розмір зубців | 6x6мм |
| Ширина шпателя | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0332 |
| Вага | 0,428кг |
| Об'єм | 0,000729куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4956 |
| Вага | 0,202кг |
| Об'єм | 0,002205куб.м |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-4820 |
| Вага | 0,110кг |
| Об'єм | 0,000480куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 48мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1476 |
| Вага | 0,051кг |
| Матеріал | штучний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000360куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 3” |
| Товщина | 18мм |
| Довжина ворсу | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














