| Артикул товару | HT-0589 |
| Вага | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Тип | мультитул |
| Кількість одиниць в наборі | 11шт |
| Кількість функцій | 11 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0011 |
| Вага | 0,048кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,003042куб.м |
| Розмір тертки | 260*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-1940 |
| Вага | 0,082кг |
| Об'єм | 0,000206куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 19мм |
| Довжина стрічки | 40м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0533 |
| Вага | 0,050кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Об'єм | 0,000210куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина леза | 9мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варіанти цін
89 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-2670 |
| Вага | 0,145кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Довжина | 100мм |
| Ширина шпателя | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0012 |
| Вага | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,004480куб.м |
| Розмір тертки | 320*180мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0353 |
| Вага | 0,044кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Кількість в упаковці | 150од. |
| Товщина хрестика | 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-5001 |
| Вага | 0,126кг |
| Об'єм | 0,000375куб.м |
| Тип | олівець для скла |
| Довжина | 240мм |
| Кількість | 12од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варіанти цін
139 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-1076 |
| Вага | 0,076кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,000352куб.м |
| Ширина | 76мм |
| Довжина | 50мм |
| Товщина | 17,5мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0599 |
| Вага | 0,170кг |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Твердость за шкалою Роквелла | 56HRC |
| Довжина в складеному вигляді | 120мм |
| Матеріал леза | 3Cr13 |
| Загальна довжина | 200мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | liner lock |
| Товщина рукоятки | 18мм |
| Довжина леза ножа | 83мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0529 |
| Вага | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000137куб.м |
| Тип | скальпель |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варіанти цін
59 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-3602 |
| Вага | 0,190кг |
| Об'єм | 0,003473куб.м |
| Розмір | 250*40мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4951 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,001823куб.м |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Основа | 1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варіанти цін
39 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0517 |
| Вага | 0,043кг |
| Об'єм | 0,000019куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна сталь |
| Тип | hook |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Довжина леза | 50мм |
| Ширина леза | 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4455 |
| Вага | 0,066кг |
| Об'єм | 0,000540куб.м |
| Тип | синтекс |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 48мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0014 |
| Вага | 0,146кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,009510куб.м |
| Розмір тертки | 700*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DM-3820 |
| Вага | 0,099кг |
| Об'єм | 0,000402куб.м |
| Колір | жовтий |
| Ширина стрічки | 38мм |
| Довжина стрічки | 20м |
| Товщина стрічки | 125мкм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0358 |
| Вага | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000250куб.м |
| Кількість в упаковці | 30од. |
| Товщина хрестика | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE5801 |
| Тип | тримач |
| Довжина | 0.6м |
| Застосування | работает с аккумуляторным пистолетом DCE560 DCE580 DCE571 |
| Комплектація | Тримач картриджів DeWALT. Поставляється з плунжером і штоком плунжера. |
| Сумісність | DCE580 |
| Призначення | до пістолету для герметика |
Характеристики
10 325 грн./шт
Варіанти цін
10 325 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0023 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,003176куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 300мл |
| Покриття рукоятки | гума |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














