| Артикул товару | KT-4015 |
| Вага | 0,013кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Тип | мольтопрен |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 35мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4925 |
| Вага | 0,212кг |
| Об'єм | 0,002288куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Діаметр вісі | 8мм |
| Довжина вісі | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429026 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
11 900 грн./шт
Варіанти цін
11 900 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-4940 |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Товщина | 1мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
49 грн./шт
Варіанти цін
49 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0524 |
| Вага | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Кількість в наборі | 14од. |
| Тип | набір скальпелів |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0605 |
| Вага | 0,445кг |
| Об'єм | 0,004395куб.м |
| Покриття | тефлонове, для голки, трубки і утримувача балона |
| Кількість насадок | 4од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0025 |
| Вага | 0,388кг |
| Об'єм | 0,001105куб.м |
| Матеріал виготовлення | abs пластик |
| Габаритні розміри | 280*100*25мм |
| Діапазон вимірювання | 250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
259 грн./шт
Варіанти цін
259 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-2800 |
| Вага | 0,077кг |
| Об'єм | 0,000681куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4963 |
| Вага | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000527куб.м |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0594 |
| Вага | 0,136кг |
| Матеріал рукоятки | сталь з дерев’яними накладками |
| Об'єм | 0,000666куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Довжина в складеному вигляді | 110мм |
| Матеріал леза | сталь 3Cr13 |
| Загальна довжина | 181мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | back lock |
| Товщина рукоятки | 13мм |
| Довжина леза ножа | 70мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
319 грн./шт
Варіанти цін
319 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0342 |
| Вага | 1,378кг |
| Об'єм | 0,006270куб.м |
| Тип | плиткоріз |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 300мм |
| Діаметр колеса | 16*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2158 |
| Вага | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000390куб.м |
| Розмір зубців | 8x8мм |
| Ширина шпателя | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0370 |
| Вага | 0,410кг |
| Об'єм | 0,002272куб.м |
| Тип | плиткоріз ручний |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 200мм |
| Максимальна товщина плитки | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-411 |
Характеристики
215 грн./шт
Варіанти цін
215 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0003 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм | 0,001964куб.м |
| Розмір тертки | 230*105мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0508 |
| Вага | 0,136кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000552куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Кількість лез | 3од. |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-5002 |
| Вага | 0,158кг |
| Об'єм | 0,000371куб.м |
| Тип | олівець для каменю |
| Довжина | 240мм |
| Кількість | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4315 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000094куб.м |
| Тип | преміум |
| Довжина | 150мм |
| Діаметр внутрішній | 6мм |
| Діаметр зовнішній | 15мм |
| Довжина ворсу | 10мм |
| Довжина валика | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
13 грн./шт
Варіанти цін
13 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | IT-0001 |
| Вага | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000065куб.м |
| Матеріал виготовлення | політетрафторетилен |
| Тип | фум стрічка |
| Ширина стрічки | 12мм |
| Довжина стрічки | 15м |
| Товщина стрічки | 0,1мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1005 |
| Вага | 0,228кг |
| Матеріал | натуральний свинячий ворс |
| Матеріал рукоятки | деревина |
| Об'єм | 0,001035куб.м |
| Ширина | 25; 38; 50; 76; 102мм |
| Кількість | 5 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














