| Артикул товару | STHT0-11818 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0536 |
| Вага | 0,125кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000385куб.м |
| Тип | ніж універсальний |
| Тип леза | шилоподібне |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE580N |
| Вага | 2.2кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Тримач картриджів 600 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 600мл |
| Макс. швидкість подачі | 533мм/хв |
| Сумісність з | Картриджами м’якої упаковки ″Ковбаса″ |
| Штовхающе зусилля | 254кг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 699 грн./шт
Варіанти цін
18 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0348 |
| Вага | 0,016кг |
| Об'єм | 0,000142куб.м |
| Тип | колесо для плиткоріза |
| Сумісність | ht-0342 - ht-0347 |
| Товщина колеса | 2мм |
| Діаметр колеса | 16мм |
| Діаметр внутрішнього отвору | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-510 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-300 |
Характеристики
168 грн./шт
Варіанти цін
168 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-10-151 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0346 |
| Вага | 4,110кг |
| Об'єм | 0,019320куб.м |
| Тип | плиткоріз |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 600мм |
| Діаметр колеса | 16*2мм |
| Максимальна товщина плитки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
949 грн./шт
Варіанти цін
949 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWHT10261-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | оздоблювальне |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 160мм |
| Матеріал корпуса | металево-алюмінієвий |
| Тип фіксації леза | висувне |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варіанти цін
1 551 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0502 |
| Вага | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000188куб.м |
| Тип | нож сегментный |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0006 |
| Вага | 0,062кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,005525куб.м |
| Розмір тертки | 130x500мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT0-10249 |
| Комплектація | В упаковці |
| Тип леза | сегментне 18 мм |
| Матеріал корпусу | комбінований АВС + метал |
| Фіксатор | так |
| Довжина ножа | 180мм |
| Тип фіксації леза | висувне |
Характеристики
1 241 грн./шт
Варіанти цін
1 241 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | KT-0003 |
| Вага | 0,300кг |
| Об'єм | 0,002912куб.м |
| Розмір зубців | без зубців |
| Розмір затирачки | 280x130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-1402 |
| Вага | 0,062кг |
| Матеріал | натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000323куб.м |
| Ширина | 102мм |
| Тип | плаский, малярський |
| Розмір | 4” |
| Товщина | 14мм |
| Довжина ворсу | 44мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0505 |
| Вага | 0,097кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000504куб.м |
| Тип | ніж трапецієподібний |
| Тип леза | трапецієподібне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 19мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0005 |
| Вага | 0,030кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,002873куб.м |
| Розмір тертки | 130x260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-5004 |
| Вага | 0,091кг |
| Об'єм | 0,000244куб.м |
| Тип | олівець столярний |
| Довжина | 180мм |
| Кількість | 12од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0013 |
| Вага | 0,090кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007150куб.м |
| Розмір тертки | 500*130мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2711 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,003761куб.м |
| Діаметр зовнішній | 170мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2698 |
| Вага | 0,470кг |
| Об'єм | 0,001890куб.м |
| Довжина | 600мм |
| Ширина шпателя | 600мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення














