| Артикул товару | HT-0351 |
| Вага | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Кількість в упаковці | 200од. |
| Товщина хрестика | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4944 |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Товщина | 3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варіанти цін
69 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-11825 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-952 |
Характеристики
159 грн./шт
Варіанти цін
159 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0538 |
| Вага | 0,095кг |
| Матеріал рукоятки | abs пластик |
| Об'єм | 0,000357куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMHT10500-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0596 |
| Вага | 0,118кг |
| Матеріал рукоятки | сталь зі вставками з анодованого алюмінію |
| Об'єм | 0,000511куб.м |
| Тип | складаний ніж |
| Довжина в складеному вигляді | 114мм |
| Матеріал леза | сталь 3Cr13 |
| Загальна довжина | 194мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56hrc |
| Тип замка | slip joint |
| Товщина рукоятки | 10мм |
| Довжина леза ножа | 80мм |
| Матеріал леза ножа | сталь 3cr13 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0804 |
| Вага | 0,333кг |
| Об'єм | 0,001135куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліетилен |
| Ширина | 2400мм |
| Тип | захисна плівка, стрічка малярна |
| Довжина | 15м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-11818 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-325 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-421 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT10266-0 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT10501-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-095 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0007 |
| Вага | 0,088кг |
| Матеріал | пінопласт |
| Об'єм | 0,007404куб.м |
| Розмір тертки | 130x700мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-10194 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-4955 |
| Вага | 0,206кг |
| Об'єм | 0,001563куб.м |
| Загальна довжина | 60мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0026 |
| Вага | 0,600кг |
| Об'єм | 0,006396куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, алюміній |
| Тип | з тубою |
| Довжина | 375мм |
| Обсяг туби | 600мл |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














