| Артикул товару | STHT0-10293 |
Характеристики
| Артикул товару | KT-2685 |
| Вага | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000714куб.м |
| Довжина | 250мм |
| Ширина шпателя | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0516 |
| Вага | 0,150кг |
| Матеріал рукоятки | метал |
| Об'єм | 0,000658куб.м |
| Тип | ніж трапецієподібний |
| Тип леза | трапецієподібне |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина леза | 19мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Покриття рукоятки | гума |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0511 |
| Вага | 0,036кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000222куб.м |
| Тип | ніж прорізний, будівельний |
| Тип леза | сегментне |
| Матеріал корпусу | пластик з металевою направляючої |
| Ширина леза | 9мм |
| Фіксатор | гвинтовий |
| Тип кріплення | гвинтовий фіксатор |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0371 |
| Вага | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000743куб.м |
| Довжина леза | 50мм |
| Кількість лез | 2од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-813 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-28-290 |
Характеристики
| Артикул товару | 3-11-301 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-481 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-10-232 |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0405 |
| Вага | 1,930кг |
| Об'єм | 0,016200куб.м |
| Тип | ківш штукатурний пневматичний |
| Робочий тиск | 5-6атм. |
| Витрата повітря | 400л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0030 |
| Вага | 0,446кг |
| Об'єм | 0,003305куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | каркасний |
| Довжина | 225мм |
| Обсяг туби | 420мл |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-11-301 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0349 |
| Вага | 3,700кг |
| Об'єм | 0,015960куб.м |
| Тип | плиткоріз |
| Максимальна довжина відрізання плитки | 500мм |
| Максимальна товщина плитки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0534 |
| Вага | 0,135кг |
| Матеріал рукоятки | алюминий |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варіанти цін
209 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 0-28-292 |
Характеристики
| Артикул товару | EB-22 |
| Вага | 0.04кг |
| Комплектація | Один диск |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0036 |
| Вага | 0,600кг |
| Матеріал рукоятки | оцинкована сталь |
| Об'єм | 0,031359куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліпропілен |
| Об'єм лотка | 16л |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0504 |
| Вага | 0,107кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000336куб.м |
| Тип | ніж сегментний |
| Тип леза | відламне |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина леза | 18мм |
| Фіксатор | лінійний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики














