| Артикул товару | D25966 |
| Вага | 18.8кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1080уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 41Дж |
| Комплектація | Бічна рукоятка – 1 шт. Зубило – 1 шт. Шестигранник – 1 шт. |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
82 999 грн./шт
Варіанти цін
82 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25911K |
| Вага | 12.7кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Бокова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
58 999 грн./шт
Варіанти цін
58 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25981K |
| Вага | 31кг |
| Частота удару | 960уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 62Дж |
| Комплектація | Транспортувальний візок - 1 шт. Гостре зубило - 1 шт |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
116 999 грн./шт
Варіанти цін
116 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH911X3 |
| Вага | 12.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Акумулятор XR FLEXVOLT 54В Li-lon 3 Аг (DCB547) - 3 шт. Допоміжна ручка у формі скоби/петлі - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання оборотів | є |
| Ємність акумулятору | 3Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
85 499 грн./шт
Варіанти цін
85 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH911NK |
| Вага | 12.3кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Допоміжна ручка у формі скоби/петлі - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
51 899 грн./шт
Варіанти цін
51 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25881K |
| Вага | 10.4кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота удару | 2160уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 17.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
36 599 грн./шт
Варіанти цін
36 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25810K |
| Вага | 5.6кг |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 7.1Дж |
| Комплектація | Додаткова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 799 грн./шт
Варіанти цін
22 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25899K |
| Вага | 9.9кг |
| Частота удару | 2040уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 17.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
45 599 грн./шт
Варіанти цін
45 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25832K |
| Вага | 7.4кг |
| Частота удару | 2900уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 10.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варіанти цін
33 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25981 |
| Вага | 30кг |
| Частота удару | 960уд/хв |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Енергія удару | 62Дж |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
106 699 грн./шт
Варіанти цін
106 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
