| Артикул товару | D27300 |
| Вага | 54кг |
| Швидкість обертання | 6200об/хв |
| Комплектація | Ножі зі швидкорізальної сталі. Регульована напрямна. Шестигранні ключі. Спецключ. Рівень для установки ножів. Наконечник пиловідведення. Штовхач. Ніжки |
| Споживана потужність | 2100Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна висота заготівки | 160мм |
| Максимальна глибина стругання | 3мм |
| Максимальна ширина заготівки | 260мм |
| Швидкість подачі | 5м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
138 299 грн./шт
Варіанти цін
138 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW733 |
| Вага | 33кг |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Комплектація | Пилозахисний кожух і адаптер - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Ключ - 1 шт. Приладдя для зміни ножів - 1 шт |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна висота заготівки | 152мм |
| Максимальна глибина стругання | 3.2мм |
| Максимальна ширина заготівки | 315мм |
| Швидкість подачі | 7.8м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
44 499 грн./шт
Варіанти цін
44 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
