3 399 грн./шт
Варіанти цін
3 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
5 379 грн./шт
Варіанти цін
5 379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV501LN |
| Вага | 1.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Діаметр шланга | 31.8мм |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Насадка для підлоги - 1 шт. Gulper зі з’ємною щіткою - 1 шт. Кругла щітка - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Подовжувач - 1 шт. Гнучкий шланг - 1 шт. Гвинт кріплення поясного гачка - 1 шт. Поясний гак - 1 шт. М’яка сумка DeWALT - 1 шт. |
| Рівень шуму | 75дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 300Вт |
| Об’єм пилозбірника | 0.7л |
| Швидкість повітряного потоку | 1302л/хв |
| Сила всмоктування | 9.4кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 499 грн./шт
Варіанти цін
9 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Показати ще
