| Артикул товару | DXV20PC |
| Вага | 6.2кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий– 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-1900D – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Рівень шуму | 80дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 20л |
| Швидкість повітряного потоку | 2268л/хв |
| Сила всмоктування | 15кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
14 699 грн./шт
Варіанти цін
14 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
8 359 грн./шт
Варіанти цін
8 359 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1015 |
| Вага | 6,200кг |
| Об'єм | 0,044720куб.м |
| Напруга | 230в |
| Довжина шлангу | 1,5м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 15л |
| Споживана потужність | 1000вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
5 379 грн./шт
Варіанти цін
5 379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1036 |
| Вага | 0,356кг |
| Об'єм | 0,005325куб.м |
| Сумісність | wt-1430 |
| Діаметр основи | 74мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCV517N |
| Вага | 1.8кг |
| Напруга | 18В |
| Довжина шлангу | 1м |
| Діаметр шланга | 32мм |
| Комплектація | Міцний гумовий шланг 1 м діаметром 32 мм - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Широка насадка - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Рівень шуму | 76дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 180Вт |
| Можливість збору води | є |
| Об’єм пилозбірника | 1.9л |
| Швидкість повітряного потоку | 954л/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 999 грн./шт
Варіанти цін
5 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1041 |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | wt-1430 |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-4201 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV23PLPTA ⁄ DXV234P ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
879 грн./шт
Варіанти цін
879 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2780 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
449 грн./шт
Варіанти цін
449 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXV30SAPTA |
| Вага | 8.4кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-2591– насадка для підлоги 48 мм – 1 шт. |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Рівень шуму | 65дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 30л |
| Швидкість повітряного потоку | 2400л/хв |
| Сила всмоктування | 18кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 799 грн./шт
Варіанти цін
9 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1025 |
| Вага | 7,900кг |
| Об'єм | 0,062856куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 3м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 20л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 410 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 17кпа |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-1430 |
| Вага | 12,800кг |
| Об'єм | 0,123463куб.м |
| Напруга | 230в |
| Особливості | 2 вентилятори, розетка, синхростарт |
| Довжина шлангу | 4м |
| Застосування | для сухого і вологого прибирання |
| Об'єм резервуару | 30л |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Матеріал корпусу | нержавійна сталь 201 |
| Довжина мережевого дроту | 4м |
| Робоче розрідження | 20кпа |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA15-1100 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
929 грн./шт
Варіанти цін
929 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA20-1200A |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 1 шт. Об’єм - 15 л |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
415 грн./шт
Варіанти цін
415 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVC6910 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV23PLPTA ⁄ DXV234P ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варіанти цін
1 239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


