3 849 грн./шт
Варіанти цін
3 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
249 грн./шт
Варіанти цін
249 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1022 |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | dt-1025 dt-1030 |
| Споживана потужність | 1400вт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1021 |
| Вага | 2,544кг |
| Об'єм | 0,004260куб.м |
| Напруга | 230в |
| Сумісність | dt-1015 dt-1020 |
| Споживана потужність | 1200вт |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA08-2502 |
| Тип | подовжувальна трубка |
| Комплектація | Трубка - 1 шт |
| Сумісність | DXVA19-2556 ⁄ DXVA11-2100 |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
560 грн. /шт
659 грн.
-15%
Економія 99 грн.
Варіанти цін
560 грн. /шт
659 грн.
-15%
Економія 99 грн.
В кошик
Купити в 1 клік
| Артикул товару | DXVA19-1600 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV23PLPTA ⁄ DXV234P ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
415 грн./шт
Варіанти цін
415 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
3 399 грн./шт
Варіанти цін
3 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXV23PLPTA-QT |
| Вага | 8.3кг |
| Довжина шлангу | 2.1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA19-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий (3 шт. В комплекті) – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-2591 – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт |
| Споживана потужність | 750Вт |
| Рівень шуму | 65дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 23л |
| Швидкість повітряного потоку | 2400л/хв |
| Сила всмоктування | 18кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 299 грн./шт
Варіанти цін
9 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення


