| Артикул товару | DWE7492 |
| Вага | 26.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 4800об/хв |
| Комплектація | Пила настільна - 1 шт. Пильний диск 24 ріжучих зуба - 1 шт. Ключ - 2 шт. Торцювальна направляюча - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Приладдя для видалення тирси |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 2000Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 55мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 77мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Розмір столу | 680 х 650мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 77мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 899 грн./шт
Варіанти цін
32 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE7485 |
| Вага | 22кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пила настільна мережева - 1 шт. Пильний диск - 1 шт |
| Діаметр круга | 210мм |
| Споживана потужність | 1850Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Розмір столу | 485 x 485мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
34 999 грн./шт
Варіанти цін
34 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS7485N |
| Вага | 21.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами - 1 шт. Спеціальний ключ - 2 шт. Штовхач - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. У картонній упаковці |
| Діаметр круга | 210мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Розмір столу | 485 x 485мм |
| Макс. глибина розпилу 45 * | 45мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
54 599 грн./шт
Варіанти цін
54 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE7485RS |
| Вага | 22кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пила настільна мережева - 1 шт. Стол DE7400 - 1 шт. Пильний диск - 1 шт |
| Діаметр круга | 210мм |
| Споживана потужність | 1850Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Розмір столу | 485 x 485мм |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
49 199 грн./шт
Варіанти цін
49 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS7485T2 |
| Вага | 21.5кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск з 24 зубами -1 шт. Спеціальний ключ - 2 шт. Штовхач - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт. Акумулятор 54V XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт. Сумка для зберігання акумуляторів. У картонній коробці |
| Діаметр круга | 210мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | циркулярна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Розмір столу | 485 x 485мм |
| Макс. глибина розпилу 45 * | 45мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
76 799 грн./шт
Варіанти цін
76 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
