| Артикул товару | DCS377NT |
| Вага | 3кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила стрічкова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Полотно пильне - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 1шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальна висота різу | 46мм |
| Максимальна ширина різу | 46мм |
| Швидкість полотна | 116м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 199 грн./шт
Варіанти цін
23 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS378N |
| Вага | 3.8кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 5шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 530Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальна висота різу | 86мм |
| Максимальна ширина різу | 86мм |
| Швидкість полотна | 174м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
25 199 грн./шт
Варіанти цін
25 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
