| Артикул товару | D24000 |
| Вага | 32кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Відрізний диск. Бічний і задній колектори води. Шестигранний ключ |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. поперечний різ під кутом 45 | 450мм |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 610мм |
| Максимальна глибина різу | 95мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 95мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
75 999 грн./шт
Варіанти цін
75 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC410 |
| Вага | 3кг |
| Швидкість обертання | 13000об/хв |
| Комплектація | Диск 110 мм. Подача води. Ключ для зміни диска |
| Діаметр круга | 110мм |
| Споживана потужність | 1300Вт |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина різу | 34мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 34мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D240001 |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Комплектація | Підставка - козли для плиткоріза - 1 шт |
| Призначення | стійка для пліткорізу |
| Сумісність з інструментом | D24000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 670 грн./шт
Варіанти цін
7 670 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D36000 |
| Вага | 45кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Блок електродвигуна - 1 шт. Блок опорної рами - 1 шт. Водний відсік - 1 шт. Водяний насос - 1 шт. Відрізний диск - 1 шт. Пересувний стіл - 1 шт. Подовжувальний стіл - 1 шт. Направляючий упор - 1 шт. Задні водозбірники - 2 шт. Водозбірник пересувного столу - 2 шт. Захисний щиток від бризок - 1 шт. Шестигранні гвинти - 6 шт. Шестигранні ключі - 1 шт. Ключ для установки відрізного диска - 1 шт. Керівництво по експлуатації - 1 шт |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 940мм |
| Максимальна глибина різу | 80мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 80мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
92 899 грн./шт
Варіанти цін
92 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
