| Артикул товару | DCS398T2 |
| Вага | 5.6кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 54В XR FLEXVOLT Li-Ion 6 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Комплект полотен для різання блоків (Poroton / Porotherm) клас 20. Шестигранний ключ |
| Довжина полотна | 430мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 2400ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
55 599 грн./шт
Варіанти цін
55 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS397N |
| Вага | 5.6кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шестигранний ключ. Без акумуляторів та зарядного пристрою. В картонній коробці. Поставляється без пильного полотна |
| Довжина полотна | 430мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 2400ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 199 грн./шт
Варіанти цін
33 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE396 |
| Вага | 5.3кг |
| Комплектація | Полотна по Поротерм 12-го класу. Захисний чохол для ножів. Шестигранний ключ |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Довжина полотна | 295мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 999 грн./шт
Варіанти цін
28 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE398 |
| Вага | 5.5кг |
| Комплектація | Полотна по Поротерм 20-го класу. Захисний чохол для ножів. Шестигранний ключ |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Довжина полотна | 430мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
33 199 грн./шт
Варіанти цін
33 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
