| Артикул товару | DCS312N |
| Вага | 1.38кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 199 грн./шт
Варіанти цін
8 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0623 |
| Вага | 7,600кг |
| Об'єм | 0,037613куб.м |
| Швидкість обертання | 5000об/хв |
| оберти холостого ходу | 5000об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 85 мм/90 град; 56 мм/45 град |
| Особливості | лазерна напрямна, плавний пуск |
| Діаметр круга | 235*30мм |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Кількість зубців | 40шт |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS373N |
| Вага | 3.76кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 3700об/хв |
| Комплектація | Твердосплавний диск 140 мм - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 140мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 460Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 43мм |
| Максимальний кут нахилу | 45град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 499 грн./шт
Варіанти цін
19 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS579X2 |
| Вага | 3.7кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Акумулятор DCB547 - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 190мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2456Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 43мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 61мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
47 299 грн./шт
Варіанти цін
47 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення









