3 309 грн./шт
Варіанти цін
3 309 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCW220N |
| Вага | 3.46кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
18 199 грн./шт
Варіанти цін
18 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM200NT |
| Вага | 1.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Бокова ручка - 1 шт. Стрічка абразивністю 80 - 2 шт. Додаткова кутова шина - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 13х457мм |
| Швидкість стрічки | 1700м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
16 899 грн./шт
Варіанти цін
16 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM200N |
| Вага | 1.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Бокова ручка - 1 шт. Стрічка абразивністю 80 - 2 шт. Додаткова кутова шина - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 13х457мм |
| Швидкість стрічки | 1700м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
15 999 грн./шт
Варіанти цін
15 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM200E2T |
| Вага | 1.3кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторная батарея 18V XR Li-lon PowerStack 1.7 Ач - 2 шт. Зарядное пристрій - 1 шт. Чемодан TSTAK - 1 шт. Бокова ручка - 1 шт. Стрічка абразивністю 80 - 2 шт. Додаткова кутова шина - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 13х457мм |
| Швидкість стрічки | 1700м/хв |
| Ємність акумулятору | 1.7Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
29 399 грн./шт
Варіанти цін
29 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0530 |
| Вага | 4,290кг |
| Об'єм | 0,012285куб.м |
| Напруга | 230В |
| Споживана потужність | 1010вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*533мм |
| Швидкість руху стрічки | 120-380м/хв. |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCW220P2 |
| Вага | 3.46кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
31 899 грн./шт
Варіанти цін
31 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCW220NT |
| Вага | 3.46кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пилозбірник - 1шт. Поворотний адаптер для видалення пилу - 1 шт. Шліфстрічка - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 75х533мм |
| Швидкість стрічки | 320м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
19 299 грн./шт
Варіанти цін
19 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0529 |
| Вага | 3,760кг |
| Об'єм | 0,008021куб.м |
| Споживана потужність | 800вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*457мм |
| Швидкість руху стрічки | 120-260м/хв. |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0531 |
| Вага | 4,135кг |
| Об'єм | 0,014149куб.м |
| Споживана потужність | 900вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*533мм |
| Швидкість руху стрічки | 200-400м/хв. |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
