1 989 грн./шт
Варіанти цін
1 989 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE530N |
| Вага | 0.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пістолет гарячого повітря акумуляторний - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1 шт. Насадка-концентратор - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна температура | 530град |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Повітряний потік | 190л/хв |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Мінімальна температура | 290град |
| Плавне регулювання температури | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 199 грн./шт
Варіанти цін
8 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D26411 |
| Вага | 0.65кг |
| Комплектація | Конічна насадка - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1шт |
| Споживана потужність | 1800Вт |
| Максимальна температура | 600град |
| Повітряний потік | 450л/хв |
| Джерело живлення | мережеве |
| Мінімальна температура | 50град |
| Плавне регулювання температури | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 099 грн./шт
Варіанти цін
4 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
4 215 грн./шт
Варіанти цін
4 215 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2490 |
| Вага | 0,262кг |
| Об'єм | 0,001764куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, дерево |
| Комплектація | насадка з рефлекторним соплом <br>насадка зі склозахисним соплом <br>насадка з соплом, що звужується <br>насадка з напрямним соплом <br>трикутний скребок |
| Сумісність | wt-1020, wt-1030, dt-2416, dt-2420 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | D26414 |
| Вага | 0.71кг |
| Комплектація | Конічна насадка - 1 шт. Насадка ″риб’ячий хвіст″ - 1шт |
| Споживана потужність | 2000Вт |
| Максимальна температура | 600град |
| Повітряний потік | 500л/хв |
| Джерело живлення | мережеве |
| Мінімальна температура | 50град |
| Плавне регулювання температури | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 199 грн./шт
Варіанти цін
6 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-1030 |
| Вага | 2,290кг |
| Об'єм | 0,011880куб.м |
| Напруга | 220в |
| Комплектація | Фен; Пластиковий кейс;<br> Комплект аксесуарів; |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 220В |
| Температура | 50 - 600°С |
| Довжина мережевого дроту | 2м |
| Максимальна температура | 50-600°с |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість режимів | 3 |
| Повітряний потік | 250 - 500л/хв |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2420 |
| Вага | 0,970кг |
| Об'єм | 0,006875куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Витрата повітря | 300-500л/хв |
| Максимальна температура | 60-600°с |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Повітряний потік | 300-500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 049 грн./шт
Варіанти цін
2 049 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2416 |
| Вага | 0,824кг |
| Об'єм | 0,004781куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Витрата повітря | 300-500л/хв |
| Максимальна температура | 400-600°с |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Повітряний потік | 300-500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-1020 |
| Вага | 1,040кг |
| Об'єм | 0,007169куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 2м |
| Максимальна температура | 50-600°с |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Повітряний потік | 250-500л/хв |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варіанти цін
1 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
