| Артикул товару | DT-5062 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,005002куб.м |
| Довжина шлангу | 1,5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5060 |
| Вага | 3,713кг |
| Об'єм | 0,025327куб.м |
| Напруга | 230в |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Споживана потужність | 600вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.8мм |
| Робочий тиск | 0.14-0.70бар |
| Витрата повітря | 1650л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5045 |
| Вага | 1,775кг |
| Об'єм | 0,012788куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 450вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1.5мм |
| Робочий тиск | 0.14-0.35бар |
| Витрата повітря | 1300л/хв |
| Витрата фарби | 100-200мл/хв. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5001 |
| Вага | 1,150кг |
| Об'єм | 0,005250куб.м |
| Напруга | 12в |
| Споживана потужність | 12вт |
| Напруга живлення | 12В |
| Діаметр форсунки | 0,3мм |
| Робочий тиск | 0-2бар |
| Витрата повітря | 10-15л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5012 |
| Вага | 1,940кг |
| Об'єм | 0,010425куб.м |
| Напруга | 230в |
| Комплектація | вимірювач в'язкості;<br>два запасних сопла;<br>голка для чищення сопла;<br>інструкція з експлуатації;<br>картонна коробка;<br> |
| Споживана потужність | 110вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 800мл |
| Діаметр форсунки | 0.8мм |
| Витрата фарби | 300мл/хв. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5055 |
| Вага | 1,667кг |
| Об'єм | 0,010203куб.м |
| Напруга | 230в |
| Потужність | 550Вт |
| Споживана потужність | 550вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Об'єм бачка | 800мл |
| Діаметр форсунки | 1,8мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-5061 |
| Вага | 0,893кг |
| Об'єм | 0,006384куб.м |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 1,8мм |
| Витрата повітря | 1650л/хв |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варіанти цін
599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
