| Артикул товару | D26500 |
| Вага | 4кг |
| Швидкість обертання | 13500об/хв |
| Комплектація | Твердосплавні двосторонні ножі. Паралельна направляюча - 1 шт. Направляюча для вибірки чверті - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Ліво- і правобічний ежектор тирси |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина стругання | 4мм |
| Глибина вибірки чверті | 25мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 199 грн./шт
Варіанти цін
18 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0782 |
| Вага | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000066куб.м |
| Матеріал виготовлення | hcs 65mn |
| Довжина | 82мм |
| Кількість | 2од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0783 |
| Матеріал виготовлення | hss сталь |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 2од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCP580NT |
| Вага | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Ключ Torx - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Без батареї і зарядного пристрою. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варіанти цін
17 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCP580N |
| Вага | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Ключ Torx -1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Без батареї і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCP580P2 |
| Вага | 2.5кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Акумулятори DCB184 5.0 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій XR - 1 шт. Пиловловлюючий мішок - 1 шт. Леза з карбіду вольфраму - 2 шт. Ключ Torx - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 899 грн./шт
Варіанти цін
29 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0711 |
| Вага | 5,894кг |
| Об'єм | 0,016340куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -15мм |
| Споживана потужність | 1300вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальна ширина ножа | 110мм |
| Ширина обробки | 110мм |
| Глибина обробки | 0-3,5мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0710 |
| Вага | 3,696кг |
| Об'єм | 0,011583куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -12мм |
| Споживана потужність | 850вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальна ширина ножа | 82мм |
| Ширина обробки | 82мм |
| Глибина обробки | 0-3мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 499 грн./шт
Варіанти цін
2 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0745 |
| Вага | 2,800кг |
| Об'єм | 0,008584куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 16000об/хв |
| Особливості | максимальна глибина вибірки фальца (чверті) -10 мм |
| Споживана потужність | 650вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Ширина леза | 82мм |
| Максимальна ширина ножа | 82мм |
| Ширина обробки | 82мм |
| Глибина обробки | до 2мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варіанти цін
1 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
