| Артикул товару | DWD112S |
| Вага | 1.8кг |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 10.9Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 2500об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 299 грн./шт
Варіанти цін
5 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D21441 |
| Вага | 2.2кг |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Споживана потужність | 770Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1100об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2700об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 1100об/хв |
| Макс. кількість оборотів 2 швидкість | 2700об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 499 грн./шт
Варіанти цін
19 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD014S |
| Вага | 1.34кг |
| Швидкість обертання | 2800об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Споживана потужність | 550Вт |
| Крутний момент | 7.9Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 2800об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
