2 599 грн./шт
Варіанти цін
2 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD024 |
| Вага | 1.6кг |
| Швидкість обертання | 2800об/хв |
| Частота удару | 47600уд/хв |
| Комплектація | Патронний ключ - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 5.2Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 47600уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0115 |
| Вага | 1,820кг |
| Об'єм | 0,006466куб.м |
| Споживана потужність | 500вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2400об/хв |
| Патрон | швидкозатискний 0.8-10мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10мм; дерево: 25мм |
| Різьба шпинделя | 3/8" х 24 unf |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
3 264 грн./шт
Варіанти цін
3 264 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0107 |
| Вага | 1,820кг |
| Об'єм | 0,005070куб.м |
| Напруга | 230В |
| Швидкість обертання | 0-2800об/хв |
| Споживана потужність | 550вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1,5-13 мммм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10мм; цегла: 13мм; деревина: 20мм |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Наявність реверсу | да |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWD522KS |
| Вага | 2.8кг |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 950Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 56000уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варіанти цін
17 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD024S |
| Вага | 1.6кг |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Споживана потужність | 701Вт |
| Крутний момент | 5.2Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 47600уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 899 грн./шт
Варіанти цін
5 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D21570K |
| Вага | 3кг |
| Частота удару | 56000уд/хв |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1300Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16мм |
| Наявність удару | є |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 22мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 20000уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 56000уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 499 грн./шт
Варіанти цін
27 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWD524KS |
| Вага | 2.8кг |
| Частота удару | 56000уд/хв |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1250об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 3500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 56000уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варіанти цін
17 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0118 |
| Вага | 2,600кг |
| Об'єм | 0,007752куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 800вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2900об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1.5-13мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 35мм; сталь: 13мм; цегла/бетон: 16мм |
| Ключовий патрон | 1.5-13мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 849 грн./шт
Варіанти цін
1 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0121 |
| Вага | 2,750кг |
| Об'єм | 0,006696куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 950вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | ключовий 1.5-13мм |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 40мм; сталь: 14мм; цегла/бетон: 16мм |
| Ключовий патрон | 1.5-13мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0119 |
| Вага | 2,800кг |
| Об'єм | 0,007831куб.м |
| Напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Споживана потужність | 900вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2800об/хв |
| Напруга живлення | 230В |
| Патрон | швидкозатискний 1.5-13мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | дерево: 40мм; сталь: 13мм; цегла/бетон: 18мм |
| Різьба шпинделя | 1/2" х 20 unf |
| Швидкозатискний патрон | 1.5-13мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
