| Артикул товару | EPT-570L |
| Вага | 56кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Швидкість обертання | 60-125об/хв |
| Тип | однороторна |
| Габаритні розміри | 870 х 630 x 700мм |
| Потужність | 6.5к.с. |
| Комплектація | 4 лопаті. Ремінь. Фільтр |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Діаметр заточной області | 570мм |
| Кількість лопатей | 4 |
| Розмір лопаті | 230 х 120мм |
| Регулювання кута нахилу | 0-15 |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EPT-580E |
| Вага | 60кг |
| Напруга | 220В |
| Тип двигуна | електрична |
| Швидкість обертання | 60-100об/хв |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 670*670*760мм |
| Кут нахилу | 15 |
| Потужність | 2.2кВт |
| Діаметр заточной області | 580мм |
| Розмір лопаті | 230*120мм |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EPT-920L |
| Вага | 80кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Швидкість обертання | 60-125об/хв |
| Тип | однороторна |
| Габаритні розміри | 1000 х 1000 x 340мм |
| Потужність | 6.5к.с. |
| Комплектація | 4 лопаті |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Діаметр заточной області | 920мм |
| Кількість лопатей | 4 |
| Розмір лопаті | 350 х 150мм |
| Регулювання кута нахилу | 0-15 |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
