| Артикул товару | ETR-085E |
| Вага | 85кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 40-65мм |
| Потужність | 3кВт |
| Плита | 330*280 |
| Сила удару | 10кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ETR-080L |
| Вага | 80кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10-13м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 680уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
53 999 грн./шт
Варіанти цін
53 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-082H |
| Вага | 82кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 450мм |
| Плита | 330 х 290мм |
| Швидкість руху | 9-12м/хв |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-65мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
44 999 грн./шт
Варіанти цін
44 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-080H |
| Вага | 80кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10-13м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 680уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
54 999 грн./шт
Варіанти цін
54 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-086E |
| Вага | 86кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 740 х 430 x 1110мм |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Візок |
| Плита | 310 х 280 |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-60мм |
| Частота ударів | 660уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS660N |
| Вага | 65кг |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Частота удару | 670уд/хв |
| Тип | вібротрамбовка |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Плита | 280x280мм |
| Сила удару | 11,6кН |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
248 999 грн./шт
Варіанти цін
248 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
