| Артикул товару | EPC-064L |
| Вага | 64кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 800 х 460 x 600мм |
| Потужність | 6.5к.с. |
| Комплектація | Бак для води. Колеса для транспортування. Додатковий повітряний фільтр. Додатковий ремінь. Килимок |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 280мм |
| Плита | 480 х 370мм |
| Швидкість руху | 21м/хв |
| Центробіжна сила | 12кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EPC-084H |
| Вага | 84кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 820 х 460 x 600мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Бак для води. Колеса для транспортування. Додатковий повітряний фільтр. Додатковий ремінь. Килимок |
| Об'єм двигуна | 163куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 310мм |
| Плита | 420 х 520мм |
| Швидкість руху | 21м/хв |
| Центробіжна сила | 14кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EPT-920L |
| Вага | 80кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Швидкість обертання | 60-125об/хв |
| Тип | однороторна |
| Габаритні розміри | 1000 х 1000 x 340мм |
| Потужність | 6.5к.с. |
| Комплектація | 4 лопаті |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Діаметр заточной області | 920мм |
| Кількість лопатей | 4 |
| Розмір лопаті | 350 х 150мм |
| Регулювання кута нахилу | 0-15 |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ECS-800E |
| Вага | 12кг |
| Тип | плаваюча |
| Потужність | 0.8кВт |
| Комплектація | Комплектується без алюмінієвого профілю |
| Частота вібрації | 2960об/хв |
| Сила удару | 2,2кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EEV-1500W |
| Вага | 19.2кг |
| Тип | майданчикові |
| Потужність | 1.5кВт |
| Центробіжна сила | 6.86кН |
| Частота вібрації | 2840об/хв |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
5 499 грн./шт
Варіанти цін
5 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EEV-2200W |
| Вага | 28.8кг |
| Тип | майданчикові |
| Потужність | 2.2кВт |
| Центробіжна сила | 9.61кН |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | ETR-082H |
| Вага | 82кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 450мм |
| Плита | 330 х 290мм |
| Швидкість руху | 9-12м/хв |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-65мм |
| Частота ударів | 640уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
44 999 грн./шт
Варіанти цін
44 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECV-800W |
| Вага | 2.3кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 0.8кВт |
| Комплектація | Без гнучкого валу та вібробулави |
| Діаметр вібробулави | 35мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 50Гц |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-45-200-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
2 599 грн./шт
Варіанти цін
2 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EVS-38-500-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-38-400-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-45-300-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 3м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-45-400-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-45-500-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 45мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | EVS-38-300-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 3м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики
| Артикул товару | ETR-080H |
| Вага | 80кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 790 х 480 x 1150мм |
| Потужність | 5.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Максимальна глибина ущільнення | 550мм |
| Плита | 340 х 285мм |
| Швидкість руху | 10-13м/хв |
| Сила удару | 14кН |
| Ударна амплітуда | 40-80мм |
| Частота ударів | 680уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
54 999 грн./шт
Варіанти цін
54 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECV-50PRO |
| Вага | 16.5кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 1.5кВт |
| Комплектація | Перетворювач |
| Центробіжна сила | 5кН |
| Діаметр вібробулави | 50мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 200Гц |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
27 299 грн./шт
Варіанти цін
27 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ETR-086E |
| Вага | 86кг |
| Напруга | 230В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип | вібротрамбовка |
| Габаритні розміри | 740 х 430 x 1110мм |
| Потужність | 2.2кВт |
| Комплектація | Візок |
| Плита | 310 х 280 |
| Сила удару | 10кН |
| Ударна амплітуда | 40-60мм |
| Частота ударів | 660уд/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
29 999 грн./шт
Варіанти цін
29 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS691N |
| Вага | 5.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 6600об/хв |
| Комплектація | Гайковий ключ на 12,7 мм - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 22.2мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна товщина різу | 83мм |
| Тип пилки | відрізна |
| Індикатор перевантаження | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
30 799 грн./шт
Варіанти цін
30 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EVS-38-200-2000 |
| Тип | HEX |
| Діаметр вібробулави | 38мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30мм |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10мм |
| Максимальна частота | 183Гц |
Характеристики












