| Артикул товару | DCW620H2 |
| Вага | 3.62кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 23000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Перехідник для пилососу Airlock – 1 шт. Кришка пиловідведення - 1 шт. Поздовжня напрямна - 1 шт. Цанга 8 мм (1/2″) - 1 шт. Цанга 12 мм (1/2″) - 1 шт. Направляюча втулка – 1 шт. Перехідник для основи фрезера - 1 шт. Збірник стружки – 1 шт. Гайковий ключ на 22 мм – 1 шт. Центрувальний конус – 1 шт. Пилозахисна кришка – 1 шт. Велика пилозахисна кришка 50 мм – 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon PowerStack 5 Ач - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1700Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 63мм |
| Хід фрезерної головки | 70мм |
| Ємність акумулятору | 5Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
53 199 грн./шт
Варіанти цін
53 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXV20PTA |
| Вага | 6.2кг |
| Довжина шлангу | 2,1м |
| Діаметр шланга | 48мм |
| Комплектація | DXVA19-2558 – шланг 48мм/2,1м – 1 шт . DXVA199-1202 – подовжувальні трубки – 2 шт. DXVC4001 – фільтр – 1 шт. . DXVA19-4204 – мішок паперовий – 1 шт. DXVA19-5158 – сумка для зберігання аксесуарів – 1 шт. DXVA19-1300 – универсальна насадка 48 мм – 1 шт. DXVA19-1400 – насадка для щілин 48 мм – 1 шт. DXVA19-1900D – насадка для підлоги 48 мм – 1 шт. DXVA19-2400 – кругова насадка 48 мм – 1 шт. |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Рівень шуму | 80дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 20л |
| Швидкість повітряного потоку | 2268л/хв |
| Сила всмоктування | 15кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 299 грн./шт
Варіанти цін
7 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25911K |
| Вага | 12.7кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 1620уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 27Дж |
| Комплектація | Бокова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1700Вт |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
58 999 грн./шт
Варіанти цін
58 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9364 |
| Вага | 1,340кг |
| Об'єм | 0,002870куб.м |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота удару | 0-3000уд/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| оберти холостого ходу | 0-2500об/хв |
| Крутний момент | 300нм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE4257 |
| Вага | 2.5кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 2 800 - 10 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 899 грн./шт
Варіанти цін
6 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EWM-140AMDS |
| Вага | 7кг |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Номінальна напруга | 230В |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1мм |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200мм |
| Кабель затиску маси | 2м |
| Кабель електродотримача | 3м |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.1кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 140А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 140А |
| Напруга холостого ходу MMA | 60В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робота без втрати потужності | 160-260В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60% |
| Регулювання зварювального струму MIG | 20-140А |
| Регулювання зварювального струму MMA | 20-140А |
| Режими зварювання | MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
| Артикул товару | DCB183_N314783 |
| Вага | 0.4кг |
| Напруга | 18В |
| Висота | 48мм |
| Довжина | 110мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 30хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 2Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
1 899 грн./шт
Варіанти цін
1 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF500L2G |
| Вага | 0.88кг |
| Ємність акумулятора | 3Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 450об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 12V XR Li-lon GFN блок 3 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 1/4” - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 3/8” - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом внутрішній шестигранник 1/4″ - 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт. |
| Крутний момент | 75Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4; 3 ⁄ 8дюйм |
| Ємність аккумулятора | 3Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
21 899 грн./шт
Варіанти цін
21 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-5062 |
| Вага | 0,280кг |
| Об'єм | 0,005002куб.м |
| Довжина шлангу | 1,5м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCK308DM |
| Вага | 7.5кг |
| Кількість в наборі | 3шт |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Шурупокрут акумуляторний безщітковий DCF620 - 1 шт. Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS-Plus DCH133 - 1 шт. Шліфмашина кутова - болгарка акумуляторна безщіткова DCG405 - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг - 1 шт. Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 4 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Сумка - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
35 199 грн./шт
Варіанти цін
35 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE590N |
| Вага | 1.6кг |
| Напруга | 18В |
| Робоча температура | от -10 до 40 ?C |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Температура зберігання | от -10 до 60 ?C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вологість при зберіганні | до 80 % |
| Індикація одиниць вимірювання тиску | так |
| Індикація заряду батареї | так |
| Робоча вологість | до 80 % |
| Лічильник рівня тиску | так |
| Тип вакуумной присоски | акумуляторний |
| Абсолютна гарантія | 1 |
Характеристики
22 499 грн./шт
Варіанти цін
22 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DZE591 |
| Тип | уплотнительное кольцо |
| Комплектація | Ущільнювальне кільце для DCE590 - 1 шт. |
| Сумісність | DCE590 |
| Призначення | для підйомника вакуумного |
Характеристики
2 950 грн./шт
Варіанти цін
2 950 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























