| Артикул товару | DCS389NT |
| Вага | 3.54кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 1874Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 799 грн./шт
Варіанти цін
18 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB132X2 |
| Вага | 1.2кг |
| Комплектація | Двопортовий зарядний пристрій. Акумулятор 9 Аг (18 В)/3 Аг (54 В) - 2 шт. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 135 хв/54 В XR, 9/3 Аг (DCB547)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варіанти цін
29 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0401 |
| Вага | 5,590кг |
| Об'єм | 0,018155куб.м |
| Швидкість обертання | 0-2500об/хв |
| оберти холостого ходу | 0-2500об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | деревина 150мм |
| Частота мережі | 50гц |
| Потужність | 1050вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Хід пилки | 28мм |
| Номінальна напруга | 230в |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 699 грн./шт
Варіанти цін
3 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG405H2T |
| Вага | 1.74кг |
| Ємність акумулятора | 5Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 5 Ач – 2 шт. 2-х позиційна бічна рукоятка – 1 шт. Регульований захисний кожух без ключа - 1 шт. Без ключова притискна гайка – 1 шт. Шестигранний ключ – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 9000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 800Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
31 899 грн./шт
Варіанти цін
31 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE575K |
| Вага | 4кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5200об/хв |
| Комплектація | Пильний диск SERIES 30 з 24 зубами - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Ключ - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 190мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 45мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 67мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 499 грн./шт
Варіанти цін
14 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | PB961 |
| Тип | захисний чохол |
| Комплектація | захисний гумовий чохол - 1 шт. |
| Сумісність | DCF961 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
Характеристики
1 798 грн./шт
Варіанти цін
1 798 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE6411 |
| Вага | 1.28кг |
| Швидкість обертання | 14000об/хв |
| Комплектація | Мішок для збору пилу з вбудованим адаптором для пилососа - 1 шт |
| Споживана потужність | 230Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Амплітуда коливань | 1.6мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Розмір підошви | 108х115мм |
| Розмір шліфувального паперу | 140x115мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD805E1T |
| Вага | 1.34кг |
| Ємність акумулятора | 1.7Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-lon PowerStack 1.7 Аг – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Вихідна потужність | 460Вт |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 11050уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 34000уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 1.7Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 699 грн./шт
Варіанти цін
19 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF900NT |
| Вага | 2.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 2200уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 1898Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1040об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 2300об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 799 грн./шт
Варіанти цін
19 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF601D2 |
| Вага | 0.68кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1100об/хв |
| Комплектація | Акумулятор (2 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан - 1 шт |
| Крутний момент | 8Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 200Вт |
| Наявність удару | немає |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 699 грн./шт
Варіанти цін
12 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0234 |
| Вага | 2,735кг |
| Об'єм | 0,004774куб.м |
| Швидкість обертання | 3000-11000об/хв |
| Особливості | система стабілізації обертів, плавний пуск |
| Діаметр круга | 125мм |
| Споживана потужність | 1100вт |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Шпиндель | м14 |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCH481N |
| Вага | 5.4кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 540об/хв |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 6.1Дж |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 40мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
36 899 грн./шт
Варіанти цін
36 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EP-155 |
| Матеріал | поліуретан |
| Розмір | 650х420, мм |
Характеристики
| Артикул товару | DWE494 |
| Вага | 5.2кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 6600об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух - 1 шт. Бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 230мм |
| Споживана потужність | 2200Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережева (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 600об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 599 грн./шт
Варіанти цін
7 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE560 |
| Вага | 3.66кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пильний диск SERIES 30 з 24 зубами - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Ключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 184мм |
| Споживана потужність | 1350Вт |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 42мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 799 грн./шт
Варіанти цін
8 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS577N |
| Вага | 5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск 24 зуби з ромбоподібним внутріннім отвором - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 190мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 50мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 65мм |
| Максимальний кут нахилу | 53град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 699 грн./шт
Варіанти цін
23 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EP-282 |
| Матеріал | поліуретан |
| Розмір | 870х670, мм |
Характеристики
1 849 грн./шт
Варіанти цін
1 849 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-0071 |
| Вага | 0,530кг |
| Об'єм | 0,001073куб.м |
| Кількість в наборі | 12од. |
| Твердость за шкалою Роквелла | 89HRC |
| Комплектація | фрези <br /> дерев'яний кейс <br /> шестигранний ключ для заміни підшипників |
| Твердість за шкалою Роквелла | 89hrc |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Діаметр фрези | 6-32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0850 |
| Вага | 2,174кг |
| Об'єм | 0,011845куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Частота мережі | 50гц |
| Потужність | 250Вт |
| Споживана потужність | 250вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 7500об/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MW-0009 |
| Вага | 0,200кг |
| Об'єм | 0,000950куб.м |
| Максимальний струм | 300а |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























