| Артикул товару | DCPS320N |
| Вага | 4.5кг |
| Тип | глибинний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Без гнучкого валу та вібробулави. |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
57 999 грн./шт
Варіанти цін
57 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM848N |
| Вага | 2.9кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Полірувальна машина акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумуляторної батареї, зарядного пристрою та валізи |
| Шпиндель | М14 |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр підошви | 125мм |
| Принцип дії | орбітальна |
| Тип шліфувальної машини | полірувальна акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-2420 |
| Вага | 0,970кг |
| Об'єм | 0,006875куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Витрата повітря | 300-500л/хв |
| Максимальна температура | 60-600°с |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Повітряний потік | 300-500л/хв |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCG412M2 |
| Вага | 2.2кг |
| Ємність акумулятора | 4Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 8000об/хв |
| Комплектація | Акумулятор (4 Аг) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Максимальна швидкість обертів | 8000об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 405Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 8 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 899 грн./шт
Варіанти цін
18 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS350N |
| Вага | 4.1кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Ключ - шестигранник - 1 шт. Без акумулятора і ЗУ |
| Наявність реверсу | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальне число ходів | 30ход/хв |
| Діапазон діаметрів шпильок (нерж. сталь) | M6, M8, M10мм |
| Діапазон діаметрів шпильок (сталь) | M6, M8, M10, M12мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 899 грн./шт
Варіанти цін
27 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D21441 |
| Вага | 2.2кг |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Споживана потужність | 770Вт |
| Крутний момент | 40Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Частота обертання 1 швидкість | 1100об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2700об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13мм |
| Макс. кількість оборотів 1 швидкість | 1100об/хв |
| Макс. кількість оборотів 2 швидкість | 2700об/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 499 грн./шт
Варіанти цін
19 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-4001 |
| Вага | 3,900кг |
| Об'єм | 0,013100куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 230х115х170мм |
| Споживана потужність | до 5,3ква |
| Струм зварювання | 20-140а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 3мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-0519 |
| Вага | 0,358кг |
| Об'єм | 0,002805куб.м |
| Довжина | 1м |
| Цанговий затиск | 3,2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB124 |
| Вага | 0.2кг |
| Напруга | 12В |
| Висота | 35мм |
| Довжина | 85мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 50хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 3Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-9368 |
| Вага | 1,965кг |
| Об'єм | 0,005299куб.м |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота удару | 0-1300/1850/2900уд/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| оберти холостого ходу | 0-950/1500/2200об/хв |
| Крутний момент | 800нм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-4011 |
| Вага | 13,600кг |
| Об'єм | 0,058000куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 433х230х330мм |
| Споживана потужність | до 4,8ква |
| Струм зварювання | 20-180а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4мм |
| Діаметр зварювального дроту | 0,6 - 1мм |
| Швидкість подачі дроту | 1,5 - 9м/хв. |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0318 |
| Вага | 1,220кг |
| Об'єм | 0,013277куб.м |
| Ємність акумулятора | 2ач |
| Акумулятор | li-ion |
| Напруга | 12в |
| Швидкість обертання | 0-350/0-1300об/хв |
| Патрон | 0.8-10мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 8 мм; деревина: 23 мм |
| Крутний момент | 30нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | да |
| Регулятор моменту | 17+1 |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCS382N |
| Вага | 2.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 880Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 3200ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 299 грн./шт
Варіанти цін
13 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB1104D2 |
| Вага | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 2 Аг (DCB183) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 18В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 199 грн./шт
Варіанти цін
7 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB104 |
| Вага | 2.9кг |
| Час заряду акумулятора | 120 хв/54 В XR FLEXVOLT, 12/4 Аг (DCB548)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 8А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 299 грн./шт
Варіанти цін
16 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH481X2 |
| Вага | 6.65кг |
| Ємність акумулятора | 9Аг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 540об/хв |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 6.1Дж |
| Комплектація | Акумулятор (9 Ач) - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 40мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 |
| Ємність аккумулятора | 9Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
63 899 грн./шт
Варіанти цін
63 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG440N |
| Вага | 2.6кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 6500об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна швидкість обертів | 6500об/хв |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2300Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 6 500об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 599 грн./шт
Варіанти цін
16 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0345 |
| Вага | 0,630кг |
| Об'єм | 0,002664куб.м |
| Напруга | 20В |
| Сумісність | інструмент storm 20в |
| Струм на виході | 4.0 а; 22 в |
| Час заряду акумулятора | 2.0 аг - 40 хв<br>4.0 аг - 80 хв<br>6.0 аг - 120 хв<br>8.0 аг - 150 хв |
| Струм на вході | 230 в; 50 гц |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варіанти цін
699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























