| Артикул товару | DWE305PK |
| Вага | 3.5кг |
| Комплектація | Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1100Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 29мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
12 499 грн./шт
Варіанти цін
12 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25810K |
| Вага | 5.6кг |
| Частота удару | 3150уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 7.1Дж |
| Комплектація | Додаткова рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1050Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 799 грн./шт
Варіанти цін
22 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS3592 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 59мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
58 459 грн./шт
Варіанти цін
58 459 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS579NT |
| Вага | 3.7кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 5800об/хв |
| Комплектація | Пильний диск - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Діаметр круга | 190мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2456Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 43мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 61мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 899 грн./шт
Варіанти цін
19 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS365N |
| Вага | 10.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Швидкість обертання | 3750об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Діаметр круга | 184мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип пилки | торцювальна |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 35.3мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 50мм |
| Максимальний кут нахилу | 48град |
| Кут повороту наліво | 45град |
| Кут повороту направо | 45град |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 250мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 250мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
36 299 грн./шт
Варіанти цін
36 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D25899K |
| Вага | 9.9кг |
| Частота удару | 2040уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 17.5Дж |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1500Вт |
| Джерело живлення | Мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
45 599 грн./шт
Варіанти цін
45 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-9140 |
| Вага | 51,900кг |
| Об'єм | 0,249711куб.м |
| Напруга | 230в |
| Швидкість обертання | 24-29об/хв |
| Об'єм резервуару | 140л |
| Споживана потужність | 550вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варіанти цін
12 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-1030 |
| Вага | 2,290кг |
| Об'єм | 0,011880куб.м |
| Напруга | 220в |
| Комплектація | Фен; Пластиковий кейс;<br> Комплект аксесуарів; |
| Споживана потужність | 2000вт |
| Напруга живлення | 220В |
| Температура | 50 - 600°С |
| Довжина мережевого дроту | 2м |
| Максимальна температура | 50-600°с |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість режимів | 3 |
| Повітряний потік | 250 - 500л/хв |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варіанти цін
1 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS572N |
| Вага | 3.6кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 5500об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск 24 зуба - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Порт системи пиловидалення (AirLock) - 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 44мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 58мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 199 грн./шт
Варіанти цін
17 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF840D2T |
| Вага | 0.88кг |
| Ємність акумулятора | 2Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3200об/хв |
| Частота удару | 4200уд/хв |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Крутний момент | 192Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Вихідна потужність | 380Вт |
| Наявність удару | є |
| Ємність аккумулятора | 2Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
13 999 грн./шт
Варіанти цін
13 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCE800T2 |
| Вага | 3.9кг |
| Ємність акумулятора | 6Агод |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1200об/хв |
| Комплектація | Шліфмашина ексцентрикова безщіткова - 1 шт. Акумулятор FLEXVOLT DCB546 - 2 шт. Зарядний пристрій DCB118 - 1 шт. Спортивна сумка - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Розмір підошви | 225мм |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова акумуляторна |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
60 799 грн./шт
Варіанти цін
60 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE396 |
| Вага | 5.3кг |
| Комплектація | Полотна по Поротерм 12-го класу. Захисний чохол для ножів. Шестигранний ключ |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Довжина полотна | 295мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальне число ходів | 3000ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
| Величина ходу | 40мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
28 999 грн./шт
Варіанти цін
28 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0312 |
| Вага | 0,370кг |
| Об'єм | 0,000624куб.м |
| Ємність акумулятора | 2.0ач |
| Напруга | 18в |
| Тип | li-ion |
| Сумісність | wt-0314, wt-0313, wt-0317 |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
899 грн./шт
Варіанти цін
899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS3595 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 59мм |
| Довжина гнучкого валу | 5м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
61 117 грн./шт
Варіанти цін
61 117 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS320N |
| Вага | 4.5кг |
| Тип | глибинний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Без гнучкого валу та вібробулави. |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
57 999 грн./шт
Варіанти цін
57 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCH775N |
| Вага | 9.5кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 290об/хв |
| Частота удару | 2210уд/хв |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Енергія удару | 19.4Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. Валіза - 1 шт |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 52мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Макс. діаметр свердління порожнистою коронкою | 150мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
54 299 грн./шт
Варіанти цін
54 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS3502 |
| Тип | Гнучкий вал і вібробулава |
| Комплектація | Гнучкий вал з вібробулавою - 1 шт. |
| Сумісність | DCPS310N ⁄ DCPS320N |
| Діаметр вібробулави | 50мм |
| Довжина гнучкого валу | 2м |
| Серія | POWERSHIFT |
Характеристики
47 831 грн./шт
Варіанти цін
47 831 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова 20 В, 125 мм, 10000 об/хв, без ЗП та АКБ INTERTOOL WT-9366
| Артикул товару | WT-9366 |
| Вага | 2,078кг |
| Об'єм | 0,005801куб.м |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| оберти холостого ходу | 10000об/хв |
| Особливості | акумуляторна |
| Діаметр посадки | 22,2мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCF923P2G |
| Вага | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 3550уд/хв |
| Комплектація | Гайковeрт ударний акумуляторний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Гумовий чохол корпусу – 1 шт. Поролоновий ложемент - 1 шт |
| Крутний момент | 610Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Аккумуляторный |
| Розмір тримача насадки | 3 ⁄ 8дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1400об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
26 299 грн./шт
Варіанти цін
26 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























