| Артикул товару | DCS367NT |
| Вага | 2.27кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Валіза TSTAK - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 824Вт |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальне число ходів | 2900ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 28.6мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
18 699 грн./шт
Варіанти цін
18 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB118_N473860 |
| Вага | 0.65кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій. У картонній коробці |
| Час заряду акумулятора | 60 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 8А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
3 299 грн./шт
Варіанти цін
3 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D28715 |
| Вага | 18.5кг |
| Швидкість обертання | 4000об/хв |
| Комплектація | Відрізний диск по металу - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт |
| Діаметр круга | 355мм |
| Споживана потужність | 2200Вт |
| Плавний пуск | є |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | немає |
| Макс. розпил 45 град(L-подібний профіль) | 120х120мм |
| Макс. розпил 45 град(квадратний профіль) | 113х113мм |
| Макс. розпил 45 град (круглий профіль) | 130мм |
| Макс. розпил 45 град (прямокут. профіль) | 100х140мм |
| Макс. розпил 90 град(L-подібний профіль) | 140х140мм |
| Макс. розпил 90 град(квадратний профіль) | 120х120мм |
| Макс. розпил 90 град (круглий профіль) | 130мм |
| Макс. розпил 90 град (прямокут. профіль) | 100х200мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
23 799 грн./шт
Варіанти цін
23 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECDS-350PRO |
| Вага | 18кг |
| Максимальний діаметр свердління | 350мм |
| Регулювання нахилу | Є |
Характеристики
35 799 грн./шт
Варіанти цін
35 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1035 |
| Вага | 0,062кг |
| Об'єм | 0,001395куб.м |
| Сумісність | dt-1020, dt-1030 |
| Діаметр основи | 305мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варіанти цін
99 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
3 999 грн./шт
Варіанти цін
3 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1037 |
| Вага | 0,400кг |
| Сумісність | dt-1015, dt-1020, dt-1025, dt-1030, wt-1430 |
| Максимальна довжина | 1,3м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
269 грн./шт
Варіанти цін
269 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECD-255-2 |
| Вага | 13кг |
| Напруга | 230В |
| Габаритні розміри | 620 х 300 x 250мм |
| Споживана потужність | 3.58кВт |
| Максимальний діаметр свердління | 255мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип свердління | мокре |
| Частота обертання | 850об/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | DCPS660N |
| Вага | 65кг |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Частота удару | 670уд/хв |
| Тип | вібротрамбовка |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Плита | 280x280мм |
| Сила удару | 11,6кН |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
248 999 грн./шт
Варіанти цін
248 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCPS310N |
| Вага | 7кг |
| Тип | глибинний |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Без гнучкого валу та вібробулави. |
| Серія | POWERSHIFT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
77 299 грн./шт
Варіанти цін
77 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS356P2 |
| Вага | 1.1кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Комплектація | Багатофункціональний інструмент акумуляторний безщітковий - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Адаптер для оснащення інших виробників - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Полотно пильне по дереву шириною 31 мм - 1 шт. Шліфувальна платформа трикутна - 1 шт. Полотно пильне по дереву з цвяхами шириною 31 мм - 1 шт. Скребок - 1 шт. Адаптер пиловидалення - 1 шт. Обмежувач глибини розпилу - 1 шт. Диск пильний діаметром 100 мм - 1 шт. Сітка шліфувальна трикутна - 9 шт. Полотно пильне по дереву шириною 9.5 мм - 1 шт. Диск для розшивки швів діаметром 100 мм - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань в хвилину | 20000 |
| Частота коливань в хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань в хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань в хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Частота коливань на хвилину | 20000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 15000 |
| Частота коливань на хвилину 2 швидкість | 17000 |
| Частота коливань на хвилину 3 швидкість | 20000 |
| Ємність акумулятору | 5Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
21 499 грн./шт
Варіанти цін
21 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECD-180-2 |
| Вага | 7.5кг |
| Напруга | 230В |
| Габаритні розміри | 600 х 180 x 480мм |
| Споживана потужність | 2кВт |
| Максимальний діаметр свердління | 180мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип свердління | мокре |
| Частота обертання | 2900об/хв |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0371 |
| Вага | 4,044кг |
| Об'єм | 0,021199куб.м |
| Акумулятор | li-ion (не входить до комплекту поставки) |
| Напруга | 20в |
| Тип двигуна | безщітковий |
| оберти холостого ходу | 4500об/хв |
| Максимальна глибина пропилу | 62 мм/90°; 45 мм/45° |
| Особливості | безщітковий двигун |
| Діаметр круга | 190*20мм |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | D240001 |
| Максимальне навантаження | 100кг |
| Комплектація | Підставка - козли для плиткоріза - 1 шт |
| Призначення | стійка для пліткорізу |
| Сумісність з інструментом | D24000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 670 грн./шт
Варіанти цін
7 670 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EP-064 |
| Матеріал | поліуретан |
| Розмір | 480х370, мм |
Характеристики
| Артикул товару | EW-2532 |
| Вага | 2,575кг |
| Об'єм | 0,000799куб.м |
| Діаметр зварювального електрода | 3,2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-4010 |
| Вага | 11,400кг |
| Об'єм | 0,050800куб.м |
| Напруга | 230в |
| Габаритні розміри | 425х205х315мм |
| Споживана потужність | до 4ква |
| Струм зварювання | 20-160а |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4мм |
| Діаметр зварювального дроту | 0,6 - 1мм |
| Швидкість подачі дроту | 1,5 - 9м/хв. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





























