| Артикул товару | WT-9351 |
| Вага | 1,380кг |
| Об'єм | 0,003280куб.м |
| Напруга | 20в |
| оберти холостого ходу | 450/1700об/хв |
| Патрон | 2-13мм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; деревина: 40 мм |
| Крутний момент | 50нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | так |
| Регулятор моменту | 24+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE576K |
| Вага | 4кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 5200об/хв |
| Комплектація | Пильний диск SERIES 30 з 24 зубами - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Ключ - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Діаметр круга | 190мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип пилки | дискова |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 43мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 61мм |
| Максимальний кут нахилу | 57град |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF510N |
| Вага | 1.2кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 300об/хв |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 1/2″ - 1 шт. Тримач насадок зі шплінтом квадрат 3/8″ - 1 шт. |
| Крутний момент | 102Нм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 2; 3 ⁄ 8дюйм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 999 грн./шт
Варіанти цін
16 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCBP034 |
| Вага | 0.36кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 1.7Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR POWERSTACK |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 799 грн./шт
Варіанти цін
4 799 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB546 |
| Вага | 1.06кг |
| Напруга | 54В |
| Висота | 70мм |
| Довжина | 120мм |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 60хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 6Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR FLEXVOLT |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 399 грн./шт
Варіанти цін
9 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCF860NT |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 3800об/хв |
| Частота удару | 4400уд/хв |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 282Нм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Розмір тримача насадки | 1 ⁄ 4дюйм |
| Частота обертання 1 швидкість | 1800об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2500об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 3800об/хв |
| Вихідна потужність | 700Вт |
| Наявність удару | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
15 199 грн./шт
Варіанти цін
15 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCP580N |
| Вага | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Ключ Torx -1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Без батареї і зарядного пристрою |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варіанти цін
16 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCV501LN |
| Вага | 1.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | щітковий |
| Діаметр шланга | 31.8мм |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою. Насадка для підлоги - 1 шт. Gulper зі з’ємною щіткою - 1 шт. Кругла щітка - 1 шт. Щілинна насадка - 1 шт. Подовжувач - 1 шт. Гнучкий шланг - 1 шт. Гвинт кріплення поясного гачка - 1 шт. Поясний гак - 1 шт. М’яка сумка DeWALT - 1 шт. |
| Рівень шуму | 75дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 300Вт |
| Об’єм пилозбірника | 0.7л |
| Швидкість повітряного потоку | 1302л/хв |
| Сила всмоктування | 9.4кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 499 грн./шт
Варіанти цін
9 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD800P2LRT |
| Вага | 1.28кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея з ременем для фіксації до інструменту 18.0В XR Li-lon 5 Аг LANYARD READY - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
26 699 грн./шт
Варіанти цін
26 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0317 |
| Вага | 0,075кг |
| Об'єм | 0,001013куб.м |
| Сумісність | dt-0315 |
| Струм на виході | 21.5 в, 400 ма |
| Струм на вході | 230 в ~ 50 гц |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWV905M |
| Вага | 15кг |
| Довжина шлангу | 4,6м |
| Діаметр шланга | 32мм |
| Комплектація | Комплект з’єднувачів. Фільтри. Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. |
| Споживана потужність | 1400Вт |
| Рівень шуму | 72дБ |
| Джерело живлення | мережеве |
| Об’єм пилозбірника | 38л |
| Швидкість повітряного потоку | 4500л/хв |
| Сила всмоктування | 25кПа |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
44 699 грн./шт
Варіанти цін
44 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | WT-0115 |
| Вага | 1,820кг |
| Об'єм | 0,006466куб.м |
| Споживана потужність | 500вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-2400об/хв |
| Патрон | швидкозатискний 0.8-10мм |
| Довжина мережевого дроту | 3м |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10мм; дерево: 25мм |
| Різьба шпинделя | 3/8" х 24 unf |
| Гарантія | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-2490 |
| Вага | 0,262кг |
| Об'єм | 0,001764куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал, дерево |
| Комплектація | насадка з рефлекторним соплом <br>насадка зі склозахисним соплом <br>насадка з соплом, що звужується <br>насадка з напрямним соплом <br>трикутний скребок |
| Сумісність | wt-1020, wt-1030, dt-2416, dt-2420 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EW-1040 |
| Вага | 1,048кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Діаметр зварювального електрода | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWE1622K |
| Вага | 14.55кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Швидкість обертання | 450об/хв |
| Різьба | 1/2″х20UNF |
| Комплектація | Швидкозатискний тримач фрез - 1 шт. Ємність для подачі рідини - 1 шт. Реверсивна нажимная рукоятка - 1 шт. Захисний щиток - 1 шт. Страхувальний ремінь - 1 шт. 16 мм патрон і адаптер - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Споживана потужність | 1200Вт |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. глибина свердління | 147мм |
| Макс. діаметр свердління | 50мм |
| Граничне навантаження в точці свердління | 317кг |
| Зусилля примагнічування | 10500Н |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
82 899 грн./шт
Варіанти цін
82 899 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCBP318S2 |
| Вага | 1.1кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторная батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 3.5 Ач - 2 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 3.5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR POWERSTACK |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 599 грн./шт
Варіанти цін
11 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























