| Артикул товару | DCH172N |
| Вага | 1.8кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 1060об/хв |
| Частота удару | 4980уд/хв |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Енергія удару | 1.4Дж |
| Комплектація | Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS PLUS - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Режими роботи | 2 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 16мм |
| З’ємний патрон | немає |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 399 грн./шт
Варіанти цін
11 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-1032 |
| Вага | 0,221кг |
| Об'єм | 0,001136куб.м |
| Діаметр шланга | 35мм |
| Сумісність | dt-1020, dt-1030 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | EPC-086FLCT |
| Вага | 86кг |
| Тип двигуна | LCT |
| Тип | прямохідна |
| Габаритні розміри | 700 х 442 х 485мм |
| Потужність | 5к.с. |
| Комплектація | Візок. Бак для води. Килимок |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 300мм |
| Плита | 540 х 420мм |
| Швидкість руху | 15м/хв |
| Центробіжна сила | 13кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
14 999 грн./шт
Варіанти цін
14 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB184P3 |
| Вага | 1.94кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR DCB184 - 3 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Тип (технологія) | Li-Ion 18 В XR |
| Серія | XR |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
10 299 грн./шт
Варіанти цін
10 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DT-0783 |
| Матеріал виготовлення | hss сталь |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 2од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB1104P2 |
| Вага | 0.5кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184) - 2 шт. |
| Час заряду акумулятора | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Ач (DCB184)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 18В |
| Напруга мінімальна | 10.8В |
| Струм зарядки | 4А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 499 грн./шт
Варіанти цін
11 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 89568442101 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DCD799N |
| Вага | 1.17кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 74Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
7 699 грн./шт
Варіанти цін
7 699 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE315KT |
| Вага | 1.5кг |
| Комплектація | Насадка-пилка для різання дерева, в тому числі, що містить цвяхи - 1 шт. Насадка-пилка для швидкого різання деревини - 1 шт. Насадка-пилка для виконання точних видів різу по деревині - 1 шт. Насадка-пилка (напівкругла) для різання деревини - 1 шт. Насадка (напівкругла) для видалення матеріалу - 1 шт. Насадка-скребок для видалення матеріалу - 1 шт. Підошва для шліфування - 1 шт. Шліфувальні аркуші (для роботи з різними матеріалами) - 25 шт. Універсальний адаптер (перехідник) - 1 шт. Шестигранник 5 мм - 1 шт. Насадка для підключення до пилососа - 1 шт. Обмежувач глибини різу / направляюча для прямого різу - 1 шт. Шестигранник 3 мм - 1 шт. Валіза TSTAK Kitbox - 1 шт |
| Споживана потужність | 300Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кут коливань | 1.6град |
| Частота коливань в хвилину | 22000 |
| Частота коливань в хвилину 1 швидкість | 22000 |
| Частота коливань на хвилину | 22000 |
| Частота коливань на хвилину 1 швидкість | 22000 |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 399 грн./шт
Варіанти цін
11 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA19-2558 |
| Тип | шланг для пилососів |
| Довжина | 2.1м |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 555 грн./шт
Варіанти цін
1 555 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD800NT |
| Вага | 1.28кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Валіза системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
11 199 грн./шт
Варіанти цін
11 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPC-282RH |
| Вага | 282кг |
| Тип двигуна | Honda |
| Тип | реверсивна |
| Габаритні розміри | 1050 х 740 х 1015мм |
| Потужність | 13к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 389куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 900мм |
| Плита | 870 х 670мм |
| Швидкість руху | 21м/хв |
| Центробіжна сила | 39.5кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
84 999 грн./шт
Варіанти цін
84 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCM200N |
| Вага | 1.3кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Бокова ручка - 1 шт. Стрічка абразивністю 80 - 2 шт. Додаткова кутова шина - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип шліфувальної машини | стрічкова акумуляторна |
| Розмір стрічки | 13х457мм |
| Швидкість стрічки | 1700м/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 2 |
Характеристики
15 999 грн./шт
Варіанти цін
15 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD240X2 |
| Вага | 5.1кг |
| Ємність акумулятора | 9Аг |
| Напруга | 54В |
| Комплектація | Акумулятор 54V XR FLEXVOLT Li-lon 9.0 Аг - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Мішалка з лопатями діаметром 160 мм - 1 шт. Сумка для транспортування - 1 шт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 225об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 350об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 475об/хв |
| Максимальний діаметр змішувача | 160мм |
| Частота обертання 4 швидкість | 600об/хв |
| Частота обертання 5 швидкість | 725об/хв |
| Ємність акумулятору | 9Агод |
| Макс. діаметр зміщувача | 160мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
50 199 грн./шт
Варіанти цін
50 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD799NT |
| Вага | 1.7кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 74Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
8 399 грн./шт
Варіанти цін
8 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCP580NT |
| Вага | 2.5кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання | 15000об/хв |
| Комплектація | Ключ Torx - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт. Паралельна направляюча - 1 шт. Без батареї і зарядного пристрою. Чемодан TSTAK - 1 шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина стругання | 2мм |
| Глибина вибірки чверті | 9мм |
| Ширина стругання | 82мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
17 499 грн./шт
Варіанти цін
17 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























