| Артикул товару | DCB184G |
| Вага | 0.72кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR GFN блок - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
5 199 грн./шт
Варіанти цін
5 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | D24000 |
| Вага | 32кг |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Комплектація | Відрізний диск. Бічний і задній колектори води. Шестигранний ключ |
| Діаметр круга | 250мм |
| Споживана потужність | 1600Вт |
| Діаметр отвору | 25.4мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Макс. поперечний різ під кутом 45 | 450мм |
| Макс. поперечний різ під кутом 90 | 610мм |
| Максимальна глибина різу | 95мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 95мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
75 999 грн./шт
Варіанти цін
75 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD800H2T |
| Вага | 1.28кг |
| Ємність акумулятора | 5Аг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon PowerStack 5 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 90Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 650об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 2000об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
27 499 грн./шт
Варіанти цін
27 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA15-1100 |
| Тип | адаптер ступінчастий |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
929 грн./шт
Варіанти цін
929 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCS369NT |
| Вага | 1.43кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Кріплення на ремінь - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Регулювання оборотів | немає |
| Максимальне число ходів | 2800ход/хв |
| Тип пилки | шабельна |
| Величина ходу | 16мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40мм |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 599 грн./шт
Варіанти цін
9 599 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD799P2T |
| Вага | 1.17кг |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Аг – 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 74Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 450об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1650об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13мм |
| Наявність удару | є |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 13мм |
| Частота ударів 1 швидкість | 7650уд/хв |
| Частота ударів 2 швидкість | 28050уд/хв |
| Ємність аккумулятора | 5Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
19 399 грн./шт
Варіанти цін
19 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCB117 |
| Вага | 1кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій 1 шт |
| Час заряду акумулятора | 60 хв/54 В XR FLEXVOLT, 9 Аг (DCB547)хв |
| Тип аккумулятора | Li-Ionщо заряджаються |
| Світлова індикація | є |
| Напруга максимальна | 54В |
| Напруга мінімальна | 18В |
| Струм зарядки | 12А |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
4 999 грн./шт
Варіанти цін
4 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ECV-40PRO |
| Вага | 13.5кг |
| Тип | глибинний |
| Потужність | 1.2кВт |
| Комплектація | Перетворювач |
| Центробіжна сила | 3.2кН |
| Діаметр вібробулави | 40мм |
| Довжина гнучкого валу | 4м |
| Параметри мережі | 230В |
| Частота току | 200Гц |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
25 199 грн./шт
Варіанти цін
25 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCBP318 |
| Вага | 0.54кг |
| Напруга | 18В |
| Комплектація | Акумуляторная батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 3.5 Аг - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ємність | 3.5Аг |
| Світлова індикація | є |
| Серія | XR POWERSTACK |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
6 199 грн./шт
Варіанти цін
6 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVC6910 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Сумісність | DXV23PLPTA ⁄ DXV234P ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
1 239 грн./шт
Варіанти цін
1 239 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DW682K |
| Вага | 3кг |
| Швидкість обертання | 10000об/хв |
| Тип | ламельний |
| Комплектація | Твердосплавна фреза - 1 шт. Мішок для стружки - 1 шт. Спецключ - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Чемодан - 1 шт |
| Споживана потужність | 600Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Максимальний діаметр фрези | 100мм |
| Регулювання обертів | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
22 499 грн./шт
Варіанти цін
22 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCD703NT |
| Вага | 0.73кг |
| Напруга | 12В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Патрон 10 мм – 1 шт. Шестигранний кутовий утримувач насадок 6,35 мм - 1 шт. Шестигранний швидкозатискний утримувач насадок 6,35 - 1 шт. Шестигранний швидкозатискний офсетний тримач. насадок 6,35 мм – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент | 57.5Нм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкозатискний патрон | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Частота обертання 1 швидкість | 425об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 1500об/хв |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10мм |
| Наявність удару | немає |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 10мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
10 999 грн./шт
Варіанти цін
10 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DCG418SHDN |
| Вага | 2.4кг |
| Напруга | 54В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість обертання | 9000об/хв |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою. Боковая рукоятка с кнопкой - 1 шт. Защитные кожухи (для кругов Type 1 и Type 27) - 2 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Вихідна потужність | 2400Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Діапазон частоти обертання | 9 000об/хв |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
21 199 грн./шт
Варіанти цін
21 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DXVA20-1200A |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Фільтр - 1 шт. Об’єм - 15 л |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
415 грн./шт
Варіанти цін
415 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | EPC-117RL |
| Вага | 117кг |
| Тип двигуна | Loncin |
| Тип | реверсивна |
| Габаритні розміри | 800 х 470 х 595мм |
| Потужність | 6.5к.с. |
| Комплектація | Візок |
| Об'єм двигуна | 196куб.см |
| Максимальна глибина ущільнення | 350мм |
| Плита | 620 х 400мм |
| Швидкість руху | 22м/хв |
| Центробіжна сила | 25кН |
| Гарантія | 1 |
Характеристики
32 499 грн./шт
Варіанти цін
32 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWE625KT |
| Вага | 6.1кг |
| Швидкість обертання | 22000об/хв |
| Тип | багатофункціональний |
| Комплектація | Паралельна направляюча з точним регулюванням - 1 шт. Перехідник для пилососа - 1 шт. Цанга 12 мм - 1 шт. Ключ 22 - 1 шт. Напрямна гільза 30 мм - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Споживана потужність | 2300Вт |
| Плавний пуск | є |
| Джерело живлення | мережеве |
| Регулювання оборотів | є |
| Діаметр цанги | 8 - 12мм |
| Максимальний діаметр фрези | 50мм |
| Регулювання обертів | є |
| Хід фрезерної головки | 80мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
32 199 грн./шт
Варіанти цін
32 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWC410 |
| Вага | 3кг |
| Швидкість обертання | 13000об/хв |
| Комплектація | Диск 110 мм. Подача води. Ключ для зміни диска |
| Діаметр круга | 110мм |
| Споживана потужність | 1300Вт |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина різу | 34мм |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Макс. глибина різу | 34мм |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
Характеристики
9 999 грн./шт
Варіанти цін
9 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення





























