| Артикул товару | DWMT73802-1 |
| Комплектація | В упаковці. 142 предмети: Головки 6-гранні 1/4″, дюймові: 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″. Головки 6-гранні 1/4″, метричні: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм. Головки 6-гранні високі 1/4″, дюймові: 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. Головки 6-гранні 1/4″, метричні: 10, 11, 12, 13 мм. Головки 6-гранні 3/8″, дюймові: 5/8″, 11/16″, 3/4″, 7/8″. Головки 6-гранні 3/8″, метричні: 16, 17, 18, 19 мм. Головки 6-гранні високі 3/8″, дюймові: 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Головки 6-гранні високі 3/8″, метричні: 14, 15, 16, 17 мм. Накидні ключі: 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″. Накидні ключі: 10, 11, 13, 14, 15 мм. Головки вставки у викрутковий тримач, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/ 16″, 1/2″. Головки вставки в тримач викрутки, метричні: 4, 5, 6, 7, 8 мм. Набір біт з 22 предметів з касетою для зберігання. Тріскачка 1/4″ з грушоподібною головкою. Тріскачка 3/8″ з грушоподібною головкою. Адаптер збільшення 1/4″-3/8″. Адаптер 3/8″. Адаптер зменшення 3/8″-1/4″. Шарнір 1/4″. Подовжувачі 1/4″х150 мм, 3/8″х150 мм. Головка для свічок запалювання: 5/8″. 28 метричних/дюймових шестигранних ключів. Викрутковий утримувач з м’якою ручкою. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 142 |
| Футляр | Так |
Характеристики
12 925 грн./шт
Варіанти цін
12 925 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8100 |
| Вага | 7,200кг |
| Об'єм | 0,011390куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 430*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 100од. |
| Розмір головок | 8-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8110 |
| Вага | 7,100кг |
| Об'єм | 0,009120куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | super lock, torx, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" и 1/4", 72 зубця |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 110од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8094 |
| Вага | 6,750кг |
| Об'єм | 0,009120куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 94од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6026 |
| Вага | 16,500кг |
| Об'єм | 0,023885куб.м |
| Головки | 12-гранні: метричні, дюймові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 535х385х80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 26од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 7/8-2"; 22-50 мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6072 |
| Вага | 4,625кг |
| Об'єм | 0,008736куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl, spline |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*260*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 72од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-27мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8039 |
| Вага | 2,725кг |
| Об'єм | 0,005612куб.м |
| Біти | torx, pz, hex, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, подовжені, средньої довжини |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/8", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 310*220*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 39од. |
| Розмір головок | 8-22мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 399 грн./шт
Варіанти цін
1 399 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-7101 |
| Вага | 10,450кг |
| Об'єм | 0,021769куб.м |
| Біти | ph, sl, т, н |
| Головки | шестигранні, torx, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*364*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 101од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; e4-e18 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-24мм |
| Розмір розрізних ключів | 8x10; 11x13; 12x14 мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
8 499 грн./шт
Варіанти цін
8 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-8056 |
| Вага | 5,750кг |
| Об'єм | 0,012241куб.м |
| Біти | torx, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 56од. |
| Розмір головок | 8-27мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6082 |
| Вага | 5,550кг |
| Об'єм | 0,008816куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 460*280*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 82од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 8-19мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-7145 |
| Вага | 11,200кг |
| Об'єм | 0,017613куб.м |
| Біти | sl, ph, т, pz, н |
| Головки | шестигранні, свечкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 520*365*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 145од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Розмір рожково- накидних ключів | 6-27мм |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
8 999 грн./шт
Варіанти цін
8 999 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6001 |
| Вага | 3,700кг |
| Об'єм | 0,008970куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Габаритні розміри | 455х260х90мм |
| Кількість одиниць в наборі | 24од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
2 199 грн./шт
Варіанти цін
2 199 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6094 |
| Вага | 6,125кг |
| Об'єм | 0,008550куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*260*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 94од. |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8156 |
| Вага | 10,500кг |
| Об'єм | 0,011524куб.м |
| Біти | th, hex, ph, pz, sl, st |
| Головки | шестигранні, свічкові, е-тип, подовжені |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 3/8", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 420*335*80мм |
| Кількість одиниць в наборі | 156од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Набір інструментів, проф., 3/8", Cr-V, 39 од., головки: 8-22 мм, біти 11 од., кейс INTERTOOL ET-6039
| Артикул товару | ET-6039 |
| Вага | 2,850кг |
| Об'єм | 0,005544куб.м |
| Біти | torx, hex, pz, ph, sl |
| Головки | шестигранні, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/8" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 295*210*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 39од. |
| Квадрат | 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 8-22мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8020 |
| Вага | 3,200кг |
| Об'єм | 0,008039куб.м |
| Головки | шестигранні, подовжені, свічні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 300*220*75мм |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Розмір головок | 10-24мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 499 грн./шт
Варіанти цін
1 499 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-6007 |
| Вага | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000142куб.м |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6021 |
| Вага | 3,333кг |
| Об'єм | 0,007081куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 305*220*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 21од. |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 10-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-8111 |
| Вага | 6,700кг |
| Об'єм | 0,009990куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 380*290*85мм |
| Кількість одиниць в наборі | 111од. |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | ударостійкий пластик |
| Матеріал ударних головок | cr-mo сталь |
| Гарантія | 5 років |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6024 |
| Вага | 13,400кг |
| Об'єм | 0,012741куб.м |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 3/4" |
| Габаритні розміри | 535*180*95мм |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 19-50мм |
| Матеріал кейса | метал |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
