| Артикул товару | DWMT19238-1 |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Подовжувачі 1/4”, мм: 50, 75. Шарнір карданний 1/4″. Ручка Т-подібна 1/4″ 105 мм. Адаптер для вставок 1/4”. Біти викруткові 1/4″: 18 штук. біти Phillips 25 мм: PH1, PH2, PH3. біти Pozidriv 25 мм: PZ1, PZ2, PZ3. шестигранні біти 25 мм: H3, H4, H5. біти Torx 25 мм: T10, T15, T20, T25, T30, T40. плоскі біти 25 мм: SL4, SL5, 5, SL6. Торцеві головки 1/4”, мм: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 37 |
| Футляр | Так |
Характеристики
4 136 грн./шт
Варіанти цін
4 136 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT81535-1 |
| Комплектація | В упаковці. 247 предметів: Трещотки: 1/4 дюйма, 3/8 дюйма та 1/2 дюйма. Тріскання. 1/4 дюйми / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 7/32 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/ 2 дюйми, 9/16 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм. 1/4 дюйма / 6 точкові – подовжені насадки. (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм. 3/8 дюйма / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 1/4 дюйми, 5/16 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/ 16 дюйма, 7/8 дюйма. (мм) 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм. 3/8 дюйми. / 6 точкові конусні подовжені: (SAE) 1/4 дюйми, 5/16 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/ 16 дюйма, 7/8 дюйма. (мм) 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм. 3/8 дюйми. / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 1/4 дюйми, 5/16 дюйми,. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм. Torx 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45. 1/2 дюйми. / 6-точкові - базові насадки: (SAE) 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми, 11/16 дюйми, 3/4 дюйми, 13/16 дюйми, 7/8 дюйми, 15/16 дюйми, 1 дюйми. (мм.) 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм, 24 мм. 1/2 дюйми. / 6 точкові - подовжені насадки. (SAE) 11/16 дюйма, 3/4 дюйма, 13/16 дюйма, 7/8 дюйм, 15/16 дюйм. (мм.) 17 мм, 18 мм, 19 мм, 21 мм, 22 мм. БІТИ - Гайкові біти: (SAE) 5/32 дюйми, 3/16 дюйми, 7/32 дюйми, 1/4 дюйми, 9/32 дюйми, 5/16 дюйми, 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми. (мм) 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм. Викрутка - Спеціальні біти / Викрутка / Адаптер: 28 шестигранних ключів, 44 спеціальні біти, 1 битотримач. Викрутка АКСЕСУАРИ. 1/4-дюймовий привід, 3-дюймові та 6-дюймові подовжувачі, 1/4-дюймовий привід з внутрішнім різьбленням на 3/8-дюймовий. Адаптер із зовнішнім різьбленням 3/8-дюймовий привід 3-дюймовий та 6 дюймів. Подовжувачі, привід 3/8 дюйма, 5/8 дюйма, 3/4 дюйма та 13/16 дюйма. Ключ для запалювання свічок. Перехідник із гнізда на 1/4 дюйма. Привід 1/2 дюйми. Подовжувачі 5 дюймів, привід 1/2 дюйми. Перехідник із гнізда на 3/8 дюйма. Привід 3/8 дюйми. Комбіновані ключі: (SAE) 11/32 дюйми, 3/8 дюйми, 7/16 дюйми, 1/2 дюйми, 9/16 дюйми, 5/8 дюйми. (мм) 10 мм, 11 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 247 |
| Футляр | Так |
Характеристики
20 679 грн./шт
Варіанти цін
20 679 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STHT0-73930 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-73872 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT17380-1 |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT82827-1 |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6109 |
| Вага | 6,500кг |
| Об'єм | 0,008700куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | 12-гранні, torx, подовжені, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | професійний |
| Тріскачка | 1/2", 1/4" 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*270*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 108од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ET-6108 |
| Вага | 6,550кг |
| Об'єм | 0,008550куб.м |
| Біти | torx, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, torx, подовжені, свічкові, головки з насадками |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | професійний |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 370*270*70мм |
| Кількість одиниць в наборі | 108од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT81610-0 |
| Комплектація | В упаковці. Склад набору: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Викрутка рукоятка 1/4” для вставок. Подовжувачі 1/4”, мм: 75, 150. Адаптер для вставок 1/4”. Біти викруткові 1/4″: 22 штуки. Торцеві головки 1/4”, мм: 4, 4,5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Торцеві головки 1/4”: 1/2”, 1/4”, 11/32”, 3/16”, 3/8”, 5/16”, 5/32”, 7/16”, 7/32 ″, 9/16″, 9/32″. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 50 |
| Футляр | Так |
Характеристики
3 619 грн./шт
Варіанти цін
3 619 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT98101-0 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82671-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-87-010 |
Характеристики
| Артикул товару | DWMT73801-1 |
| Комплектація | В упаковці. 108 предметів: 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. 6-гранні головки 1/4″, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″. 6-гранні метричні головки 1/4″, мм: 10, 11, 12, 13. 6-гранні високі головки 1/4″, дюйм: 11/31″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. 6-гранні метричні головки 3/8″, мм: 14, 15, 16, 17. 6-гранні головки 3/8″, дюймові: 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″. Набір біт 22 штук у футлярі для зберігання. Біти під 1/4″ шестигранник, дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″. Рукоятка з храповим механізмом 1/4″. Рукоятка з храповим механізмом 3/8″. Привід 1/4″, довжиною 75 мм. Привід 3/8″, довжиною 75 мм. Перехідник 3/8″-1/4″. Набір шестигранних дюймових ключів, 14 шт. Набір метричних шестигранних ключів, 14 шт. Викрутковий тримач біт. Пластиковий кейс. |
| Кількість предметів | 108 |
| Футляр | Так |
Характеристики
8 789 грн./шт
Варіанти цін
8 789 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | ET-7151 |
| Вага | 8,850кг |
| Об'єм | 0,013528куб.м |
| Біти | torx, тт, hex, ph, pz, sl |
| Головки | шестигранні, подовжені, torx, свічкові |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/2", 1/4", 72 зуба |
| Габаритні розміри | 440*323*97мм |
| Кількість одиниць в наборі | 151од. |
| Квадрат | 1/2"; 1/4"; 3/8" |
| Країна-виробник | тайвань |
| Розмір головок | 4-32 мм; е4-е18 |
| Матеріал кейса | пластик |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-62114 |
Характеристики
| Артикул товару | STMT82830-1 |
Характеристики
3 655 грн./шт
Варіанти цін
3 655 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | DWMT81534-1 |
| Комплектація | В упаковці. Набір головок, біт, шестигранних та накидних ключів DeWALT, 1/4″, 3/8″, 1/2″, 205 предметів: Набір під 1/4″: Рукоятка з храповим механізмом 1/4”. Подовжувачі 1/4”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″, 9/16″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 5/32″, 3/16″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1/2″. Набір під 3/8″: Рукоятка з храповим механізмом 3/8”. Подовжувачі 3/8”, мм: 75, 150. Шестигранні головки метричні, мм: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21. Шестигранні головки дюймові: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13 /16″, 7/8″. Шестигранні головки метричні високі, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Шестигранні головки дюймові високі: 1/4″, 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″. Шестигранні головки під свічки запалювання дюймові: 5/8″, 13/16″. Адаптер з 3/8″ на 1/4″. Набір під 1/2″: Рукоятка з храповим механізмом 1/2”. Подовжувач 1/2”, мм: 125. Шестигранні головки метричні, мм: 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22. Шестигранні головки дюймові: 1/2″, 9/16″, 5/8″, 11/16″, 3/4″, 13/16″, 7/8″, 15/16″, 1″. Комбіновані ключі: Кобіновані ключі метричні, мм: 10, 12, 13, 14, 15. Комбіновані ключі дюймові: 5/16″, 3/8″, 7/16″, 1/2″, 9/16″. Біти викруткові 33 штуки. Ключі шестигранні дюймові 14 штук. Ключі шестигранні метричні 14 штук. Головки торцеві метричні, мм: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11. Головки торцеві дюймові: 5/32″, 3/16″, 7/32″, 1/4″, 9/32″, 5/16″, 11/32″, 3/8″, 7/16″, 1 /2″. Тримач для біт викруткового типу з вінілової рукояткою. Пластиковий кейс |
| Кількість предметів | 205 |
| Футляр | Так |
Характеристики
17 578 грн./шт
Варіанти цін
17 578 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | FMMT17095-0 |
Характеристики
