| Артикул товару | HT-1252 |
| Вага | 1,725кг |
| Об'єм | 0,005236куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-24мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 14од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
679 грн./шт
Варіанти цін
679 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1304 |
| Вага | 1,625кг |
| Об'єм | 0,002791куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані з тріскачкою |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 11од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1203 |
| Вага | 1,160кг |
| Об'єм | 0,002647куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1200 |
| Вага | 5,300кг |
| Об'єм | 0,004415куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Габаритні розміри | 675*540мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
2 099 грн./шт
Варіанти цін
2 099 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | 4-91-444 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1204 |
| Вага | 1,450кг |
| Об'єм | 0,002131куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 560*360мм |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-22мм |
| Кількість ключів в наборі | 15од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1250 |
| Вага | 1,215кг |
| Об'єм | 0,002576куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 7-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 11од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | FMMT98104-0 |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1251 |
| Вага | 2,340кг |
| Об'єм | 0,003251куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 470*390мм |
| Розмір | 8-30мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 12шт |
| Розміри ключів | 8-30мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1202 |
| Вага | 0,763кг |
| Об'єм | 0,001569куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані ключі |
| Розмір | 8-19мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 8-19мм |
| Кількість ключів в наборі | 8од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1101 |
| Вага | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001823куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варіанти цін
299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | STMT1-74178 |
Характеристики
| Артикул товару | XT-1526 |
| Вага | 5,163кг |
| Об'єм | 0,006094куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 25од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1003 |
| Вага | 2,400кг |
| Об'єм | 0,003441куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | ріжкові |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-32мм |
| Кількість ключів в наборі | 12од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1253 |
| Вага | 3,517кг |
| Об'єм | 0,003741куб.м |
| Матеріал виготовлення | crv |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 660*420мм |
| Розмір | 6-32мм |
| Країна-виробник | індія |
| Кількість ключів в наборі | 20од. |
| Розміри ключів | 6-32мм |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1101 |
| Вага | 0,804кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | накидні |
| Розмір | 6-17мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-17мм |
| Кількість ключів в наборі | 6од. |
| Гарантія | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
379 грн./шт
Варіанти цін
379 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | XT-1005 |
| Вага | 1,513кг |
| Об'єм | 0,002188куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | комбіновані |
| Габаритні розміри | 530*340мм |
| Розмір | 6-22мм |
| Країна-виробник | індія |
| Розміри | 6-19, 22мм |
| Кількість ключів в наборі | 15од. |
| Гарантія | довічна |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показати ще
