| Артикул товару | AT-4009 |
| Вага | 0,825кг |
| Об'єм | 0,004752куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4006 |
| Вага | 0,575кг |
| Об'єм | 0,002228куб.м |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4005 |
| Вага | 0,875кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4007 |
| Вага | 1,200кг |
| Об'єм | 0,005390куб.м |
| Комплектація | манометр, насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4008 |
| Вага | 1,800кг |
| Об'єм | 0,008766куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4004 |
| Вага | 1,000кг |
| Об'єм | 0,002681куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4002 |
| Вага | 1,713кг |
| Об'єм | 0,007594куб.м |
| Тип двигуна | дизельний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-4001 |
| Вага | 0,635кг |
| Об'єм | 0,005208куб.м |
| Тип двигуна | бензиновий |
| Комплектація | кейс та насадки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | AT-4002 |
| Вага | 1,713кг |
| Об'єм | 0,007594куб.м |
| Тип двигуна | дизельний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варіанти цін
1 299 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | AT-4003 |
| Вага | 2,900кг |
| Об'єм | 0,005376куб.м |
| Тип двигуна | дизейльний |
| Комплектація | насадки, кейс |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
