| Артикул товару | HT-1722 |
| Вага | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000855куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250 |
| Розмір | 21мм |
| Розмір ключа | 21x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варіанти цін
149 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1721 |
| Вага | 0,201кг |
| Об'єм | 0,000581куб.м |
| Тип | свічковий ключ із шарніром |
| Довжина | 210мм |
| Розмір | 21мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варіанти цін
79 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1717 |
| Вага | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Тип | свічковий ключ з шарніром |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 16мм |
| Розмір ключа | 16x250мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варіанти цін
129 грн./шт
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами і уточнять деталі замовлення
| Артикул товару | HT-1716 |
| Вага | 0,165кг |
| Об'єм | 0,000409куб.м |
| Тип | свічковий ключ із шарніром |
| Довжина | 210мм |
| Розмір | 16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
